Jax تیلور همچنین متهم ایمان Stowers از جرایم مطرح جیر

به عنوان بحث چرخش در اطراف Stassi شرودر و کریستن Doute, Jax تیلور همچنین متهم سابق Vanderpump قوانین costar ایمان Stowers از ارتکاب جرم در یک مطرح جیر از دسامبر 2017.

هنگامی که یک فن پرسید: تیلور, 40, آیا یا نه او می دانست که اگر Stowers, 31, تا به حال به امید تبدیل شدن به یک عضو دائم از Vanderpump قوانین بازیگران, او در زمان این فرصت را به سلام همکار سابق خود. “او می خواست با پلیس برای grand theft auto و “awol” از نظامی ایده بد به در نشان دادن واقعیت شخص” او پاسخ داد: در آن زمان. “کسی را برای رفتن به زندان است.”

Jax Taylor Also Accused Faith Stowers Crimes Resurfaced Tweet
Jax تیلور و ایمان Stowers. شاتر (2)

Stowers به نظر می رسد در فصل چهارم براوو سری واقعیت که پخش بین 2015 و 2016. در آغاز فصل پنجم, بازیگران آموخته که تیلور بود که در دوستیابی در حال حاضر همسر بریتنی کارترایت در آن زمان تا به حال خورده با Stowers. در طول یک Instagram Live گفتگو با Floribama ساحل‘s Candace برنج در اوایل این ماه سابق واقیعت ستاره باز کرد تا در مورد تجربه خود را به عنوان تنها سیاه و سفید بازیگران عضو در این مجموعه است.

“این یک مقدار زیادی” Stowers بستری شده در جمعه, ژوئن 5, قبل از پرداختن به خرید اینترنتی از تیلور خیانت رسوایی. “من احساس می کردم که بعد از دوست خود چیزی است که ما هر دو درگیر شدند که او انجام داده بود هزار بار آنها می خواستند برای حمله به من به جای او. آنها می خواستند برای حمله حمله حمله حمله حمله. من اشتباه من این بود که, تماس با من, نام, گفته, موهای من پوشک که عجیب و غریب است بیرون آمدن از دهان خود را. … او خاموش کردم بسیار بسیار آسان — به خصوص با چیزهایی که به من گفته شده است.”

به عنوان او ادامه داد: به تأمل در خود Vanderpump قوانیناو به اشتراک گذاشته تکان دهنده ادعا می کند در مورد شرودر 31 و Doute, 37, که او گفت: به نام پلیس در سال پیش از آن. به سطح بعدی پایه نویسنده قبلا گفته یک داستان مشابه در یک پس-حذف شده قسمت از “سگ مقدس” پادکست در سال 2018 است.

Jax Taylor Also Accused Faith Stowers Crimes Resurfaced Tweet
حسن نیت ارائه میدهد Jax تیلور/توییتر

“وجود دارد این مقاله در ایمیل های روزانه که در آن وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار بانو” Stowers گفت: برنج. “آنها به نمایش گذاشت و من حدس می زنم این زن به سرقت از مردم است. و آنها به نام پلیس و گفت: آن را به من بود. این مثل این است که یک داستان واقعی است. من شنیده ام این از واقع Stassi در طول مصاحبه. این فقط خنده دار است زیرا آنها فکر می کردند این بود که من به خاطر آن بود که یک زن با یک بافت. به طوری که آنها فقط فرض بر آن خواهد بود و آنها به نام پلیس در من است.”

مدت کوتاهی پس از چالش آلوم جلو آمد با اتهامات در مورد شرودر و Doute هم زنان علنا عذرخواهی کرد در جداگانه Instagram posts. با وجود ابراز تاسف خود در رسانه های اجتماعی خودی بعد گفت ما هفتگی است که به طور انحصاری “کریستن و Stassi نمی رسیدن به ایمان به طور مستقیم” قبل از ارسال خود را به اظهارات “اما جکی Schimmel میزبان از ‘سگ ماده, مقدس,’ پادکست که در آن Stassi اول گفت: داستان خصوصی عذرخواهی کرد.”

در پی جنجال های “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان از دست یک تعداد تایید می پردازد. ما بعدها متوجه شدند که او کاهش یافته است, توسط روابط عمومی شرکت.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>