کامالا هریس مدارس مگان مک کین در “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’


مگان مک کین پرسید بهداشت ، کامالا هریس (D-CA) آنچه که او ممکن است فکر رفتن به یک “مارپیچ” سوال در صبح روز دوشنبه در این دیدگاه. هریس نبود داشتن آن است.

“بسیاری از فعالان در حال حاضر فراخوانی برای یک defunding از پلیس” مک کین گفت: هنگامی که آن را به نوبه خود او را به سوال سناتور به نقل از مینیاپولیس شورای شهر رای است که می تواند حتی بیشتر در از بین بردن آن شهرستان به اداره پلیس. “من می خواهم به می دانم که از شما حمایت defunding و از بین بردن پلیس از جوامع آمریکایی و اگر نه چرا شما فکر می کنم که چنین یک زمان سخت بودن متفاوت در حال حاضر بین defunding و اصلاح ادارات پلیس?”

“پس Meghan من فکر می کنم که یک بخشی از این گفتگو واقعا در مورد reimagining چگونه ما امنیت عمومی در امریکا” هریس آغاز شد. “ما اشتباه این ایده است که برای رسیدن به ایمنی شما را بیشتر پلیس در خیابان به جای درک برای رسیدن به امن و سالم جوامع شما قرار دادن منابع بیشتر به سیستم آموزش و پرورش عمومی از آن جوامع به مسکن مقرون به صرفه به مالکیت خانه به دسترسی به سرمایه برای کسب و کارهای کوچک, دسترسی به مراقبت های بهداشتی بدون در نظر گرفتن چقدر پول مردم. این است که چگونه شما رسیدن به امن و سالم جوامع است.”

کامالا هریس تعطیل مگان مک کین برای جانبداری با جو بایدن

این سناتور در ادامه به توضیح که “در بسیاری از شهرستانها در امریکا بیش از یک سوم از بودجه شهرستان به پلیس.” او پرسید: “چه در مورد پول رفتن به خدمات اجتماعی ؟ آنچه در مورد پول رفتن به کمک به مردم با کار آموزش ؟ آنچه در مورد کمک به مسائل بهداشت روان است که جوامع در حال گرفتار که ما در حال قرار دادن هیچ منابع؟”

“سناتور, من می شنوید با صدای بلند و روشن, و من فکر نمی کنم که هیچ منطقی آمریکا در حال حاضر که نمی فکر می کنم ما نیاز به نگاهی سرد و سخت در اصلاح ما پلیس” مک کین پاسخ داد. اما او هنوز هم می خواستم یک بله یا خیر پاسخ به یک سوال: “آیا شما برای defunding پلیس؟”

“حال شما چطور تعریف ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس؟'” هریس ضرب گلوله کشته است.

“من نه برای چیزی از راه دور است که” مک کین پاسخ داد: ظاهرا به آشفته بازار و کلمات او را کمی. “من فرض کنیم و این چیزی است که جدید است به من فرض آن از بین بردن police.” او در ادامه به نقل قول از او کینه جویی تشکر. Ilhan Omar (D-MN) و تکرار نقطه صحبت کردن در مورد چگونه آن را می تواند یک “امتیاز” به پلیس تماس بگیرید اگر کسی شکست به خانه اش.

پس از هریس یک بار دیگر توضیح داد که “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به معنی reimagining “چگونه ما در حال دستیابی به امنیت عمومی در امریکا” آفتابی Hostin مجبور شد برای پرش به آن را حتی ساده تر برای شرکت میزبان.

“فقط برای اضافه کردن به مکالمه defunding پلیس به این معنا نیست لغو پلیس” Hostin گفت: سادگی. “این بدان معنی است که برخی از کسانی که در بودجه است که به طور معمول یک سوم از بودجه شهرستان و برخی از این وجوه برای خدمات مانند آموزش و پرورش و سلامت روان منابع است.”

Hostin سپس با انتقال به یک بله یا خیر سوال برای سناتور هریس: “با توجه به آب و هوای فعلی” باید جو بایدن متعهد به چیدن یک سیاه زن همسر در حال اجرا?

“آن را که ساده” هریس که در نظر گرفته شده است یک سناتور برای آن موقعیت پاسخ داد. “من فقط می خواهم او را به نفع خود. او را به نفع خود.”

Ricky Gervais در ‘پس از زندگی,’ فاکس نیوز و به نام “Alt سمت راست’

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>