مینیاپولیس شورای شهر اکثریت وعده برای از بین بردن این پلیس در پی جورج فلوید مرگ

مینیاپولیس شورای شهر متعهد به از بین بردن آن پلیس در روز یکشنبه.

جراحی بروکس/Anadolu Agency via Getty Images

  • نه اعضای شورای شهر مینیاپولیس اعلام حمایت خود را به از بین بردن این شهرستان در نیروی پلیس در یک تظاهرات روز یکشنبه را وتو ضد اکثریت.
  • اعلام می آید فقط خجالتی از دو هفته پس از جورج فلوید درگذشت در دست پلیس مینیاپولیس.
  • روز جمعه اعضای شورای استیو فلچر منتشر شده op-ed در مجله تایم مشخص شده که شهر چگونه خواهد, انتقال دور از نیاز به پلیس هر چند جامع طرح نشده است تایید شده است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کمتر از دو هفته پس از جورج فلوید مرگ نه نفر از اعضای شورای شهر مینیاپولیس اعلام کرد قصد دارد به انحلال این شهر نیروی پلیس.

رئیس جمهور شورای لیزا بندر اعلام ساخته شده در سیاه و سفید عکاسی جمعی و اصلاح بلوک رالی به عنوان بخشی از زندگی مهم جنبش در روز یکشنبه.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری برگ پس از بیرون آمدن از خانه خود را به صحبت می کنند در طول یک تظاهرات خواستار مینیاپولیس اداره پلیس به defunded در 6 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

استفان Maturen/گتی ایماژ

“ما اینجا هستیم زیرا ما می شنوید” بندر گفت: در این تجمع با توجه به درخواست تجدید نظر. “ما امروز در اینجا چون جورج فلوید کشته شد که پلیس مینیاپولیس. ما در اینجا چون اینجا در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده روشن است که ما سیستم موجود از پلیس و امنیت عمومی است نه نگه داشتن جوامع ما امن است.”

“تعهد ما به انجام آنچه لازم است برای حفظ هر عضو از جامعه ما امن و حقیقت را بگویید که مینیاپولیس پلیس انجام می دهند که” بندر اضافه شده است. “تعهد ما این است که برای پایان دادن به شهر ما سمی رابطه با مینیاپولیس اداره پلیس برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم و برای بازسازی سیستم ایمنی عمومی است که در واقع ما را امن نگه دارید.”

این شورا دارای حق وتو-اثبات اکثریت در تصمیم گیری خود را با توجه به نیویورک تایمز هر چند جامع طرح نشده است تایید شده است.

اعضای شورای کشف شده اند جایگزین به پلیس فلوید پس از مرگ در دست مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در مه 25. فلوید یک مرد سیاه و سفید بود زانو زد و در چوین برای چند دقیقه قبل از او درگذشت.

معترضان در یک هدف است.

J. D. دوگان

علاوه بر این دیگر شهرستان مینیاپولیس مانند سازمان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه, مینیاپولیس, عمومی, مدارس و دانشگاه مینیاپولیس در حال حاضر به قطع روابط با پلیس به قرار دادن افزایش فشار در این شهرستان به عمل آورند.

Black Lives Matter بنیانگذاران Alicia Garza توضیح داد که چگونه یک انتقال دور از اجرای قانون کار در ان بی سی دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه.

با توجه به حواصیل defunding پلیس به طور معمول شامل realigning بودجه که معمولا به پلیس باعث می شود در جامعه ای که به آنها نیاز دارید — مانند محله زیرساخت و یا مهد کودک — که می تواند کمک به جلوگیری از نیاز به قانون اجرای بهتر و رفع مشکلات زمانی که آنها بوجود می آیند.

عضو شورای استیو فلچر نیز منتشر شده op-ed در زمان در روز جمعه که به یک پیش نمایش از چگونه شهر مینیاپولیس ممکن است تابع بدون پلیس است.

“ما می توانید ارسال یک شهر پاسخ آن است که مناسب برای هر وضعیت و آن را بهتر می کند. ما می توانیم حل و فصل سردرگمی بیش از 20 دلار معامله مواد غذایی بدون طراحی یک سلاح و یا بیرون کشیدن دستبند” فلچر نوشت.

شورای آن اعلام یک روز پس از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری هو شد در یک تجمع برای امتناع از قول معترضان که او خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان ،

روز یکشنبه فری دو برابر کردن بر موضع خود در بیانیه ای با توجه به یک صدای جیر جیر از KARE 11 کریس Hrapsky.

“من کار بی وقفه با رئیس Arradondo و کنار جامعه به سمت عمیق و اصلاحات ساختاری و پرداختن به نظام نژادپرستی در پلیس فرهنگ” فری گفت: در این بیانیه است. “و ما در حال آماده به حفاری در و تصویب بیشتر جامعه به رهبری, استراتژی امنیت عمومی به نمایندگی از شهرستان ما است.”

“اما من را پشتیبانی نمی کند لغو مینیاپولیس اداره پلیس است.”

  • ادامه مطلب:
  • مینیاپولیس اعضای شورای شهر نگاه کنید به انحلال اداره پلیس به مدارس و دیگر ادارات شهرستان قطع روابط با پلیس
  • مینیاپولیس شهردار یعقوب فری هو شد از اعتراض پس از او گفت که او نمی خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس
  • هنگامی که معترضان فریاد ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,’ چه معنی است ؟
  • Black Lives Matter بنیانگذاران توضیح می دهد که آنچه ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ در واقع به معنی

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>