مینیاپولیس اعضای شورا می گویند که آنها را “پایان” اداره پلیس پس از فلوید مرگ

اعتراض های پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در بوستون

توسط شارون برنشتاین

(رویترز) – اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر به نفع تدریجی پلیس و ایجاد یک راه جدید برای اطمینان از ایمنی عمومی در انتخابات گفت: نشانه آن است که معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید داشتن یک تاثیر است.

“ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس” عضو شورای ارمیا الیس گفت: در توییتر. “و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم. ما می رویم به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری.”

این جنبش به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” predates جریان اعتراضات اما برنده جدید حمایت از یک ویدئو از فلوید, گزارشی مرد دوخته به زمین با زانو به, گردن, توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین وحشت بینندگان در سراسر جهان در ماه گذشته.

مینیاپولیس شورا هنوز به طور رسمی مورد بحث defunding یا reimagining آن نیروی پلیس. اما رئیس شورای لیزا خم کن سی ان ان گفت که اکثریت بودند در حمایت از.

“ما متعهد به از بین بردن پلیس به عنوان ما آن را می دانم در شهر مینیاپولیس و بازسازی با جامعه ما یک مدل جدید از امنیت عمومی است که در واقع نگه می دارد جامعه ما امن” بندر گفت.

جنبش رانده است خشم در استقرار نظامی از ایالات متحده بسیاری از ادارات پلیس و به رسمیت شناختن آنها در حال نامیده می شود به مقابله با مشکلات اجتماعی از جمله اعتیاد, بیماری های روانی و بی خانمانی است که طرفداران می گویند می تواند بهتر خطاب هزینه های خدمات اجتماعی و بازاندیشی چه رفتارهایی باید در نظر گرفته جنایات.

مقامات منتخب در نیویورک و لس آنجلس گفته اند که آنها خود را کاهش دهد پلیس بودجه به تمرکز برخی از هزینه های خدمات اجتماعی یکی دیگر از نشانه آن است که این جنبش به دست آوردن قدرت است.

(گزارش شده توسط شارون برنشتاین; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>