کنفرانس آنلاین محکوم هندی جنایات در کشمیر تحت اشغال

عکس: فایل

لندن: یک کنفرانس آنلاین با حضور قانونگذاران بریتانیا را محکوم کرد, هندی, جنایات در کشمیر تحت اشغال و از جامعه بین المللی برای اطمینان از عدالت ارائه شده به مردم این سرزمین مورد مناقشه است.

آنلاین جلسه برگزار شده توسط Raja Sikandar خان جهانی پاکستان و کشمیر شورای عالی کار و با حضور رئیس جمهور از آزاد کشمیر سردار مسعود خان والی پنجاب چودری سرور سناتور Lt Gen (retd) عبدل قیوم, MNA Naureen فاروق ابراهیم.

قانونگذاران بریتانیا که با حضور در این جلسه شامل لرد نظیر احمد افضل خان خالد محمود Yasmeen قریشی, طاهر, علی و بیش از دو ده ها تن از رهبران مختلف کشمیری و گروه های حقوق بشر از بریتانیا و جاهای دیگر.

این AJK رئیس جمهور گفت که کشمیری’ مبارزه برای آزادی بود که در مهم ترین مرحله که هند موفق به سرکوب کشمیری با وجود استفاده از بدترین نوع غیر انسانی شکنجه و سخت گیرانه مقررات منع رفت و آمد.

خان گفت که در حال انجام Black Lives Matter تظاهرات در سراسر جهان نشان داد که چگونه حقوق بشر مهم هستند. او گفت که کشمیری زندگی ماده و کشمیری شده اند قادر به تنفس برای چند دهه با توجه به هند نژادپرستانه و Islamophobic سیاست در سرزمین های اشغالی.

این AJK رئیس جمهور خواست جامعه بین المللی را در این وضعیت نگاه در کشمیر و نگه هند پاسخگو باشد.

“مقامات هندی نشان داده اند و اعدام و نژاد پرستی و بیگانه ستیزی و نفرت در کشمیر هر روز بر گناه کشمیری و در حال حاضر زمان برای تقاضای حق خود را به یک همه پرسی گفت:” خان.

فرماندار پنجاب چودری سرور ستایش روح همدلی و همکاری رویکرد در مسئله کشمیر با پاکستان است. او گفت: نخست وزیر عمران خان انجام بهترین خود را به جامعه بین المللی آگاه گریم اوضاع در کشمیر.

سرور گفت: COVID-19 ثابت شده است به یک چالش برای دولت وجود دارد اما یک اجماع ملی در مورد مسئله کشمیر.

سازمانده رجا سکندر خان گفت: فعالان در انگلستان و اروپا نمی خواهد اجازه دهید به موضوع کشمیر محو شدن در حالی که جهان متمرکز شده بود در برخورد با این بیماری همه گیر.

کشمیری فعال به نام دولت انگلستان به گوش دادن به صدای بیش از 1.5 میلیون کشمیری و پاکستانی ها که می خواستند دولت خود را برای برگزاری نارندرا نخست وزیر هند پاسخگو برای نسل کشی در سرزمین های اشغالی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>