نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب قطره در میان جورج فلوید تظاهرات coronavirus

رئیس جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید را ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز به سقوط و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به خروش در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری چهار ملی نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد.

یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شد دوشنبه در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز کاهش یافته است 7 امتیاز را در طول ماه گذشته با 57 درصد مخالف از این راه او را از دست زدن به انتخابات ریاست جمهوری در مقایسه با 38 درصد که به تصویب. “این بدترین تصویب امتیاز از ژانویه 2019,” نظرسنجی سی ان ان گفت: “و تقریبا در تاریخ همتراز با تصویب اعتبار برای جیمی کارتر و جورج دبلیو بوش در این نقطه در انتخاب مجدد خود را سال.”

آمریکایی ها به طور گسترده ای در رد تهمت را از دست داده و روابط به طور کلی (63 درصد) در حالی که 65 درصد می گویند رئیس جمهور در واکنش به تظاهرات اخیر بیش از فلوید مرگ شده است بیشتر مضر باشد تا مفید.

سی ان ان نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن 2-5 نشان داد بایدن با 14 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن (55 درصد به 41 درصد) بزرگترین مزیت برای presumptive دموکراتیک نامزد به تاریخ.

یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شد یکشنبه یافت بایدن حفظ 7-نقطه لبه (49 درصد به 42 درصد) بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت نام بدون تغییر از ماه آوریل است. اما این بررسی نشان داد بایدن دارای 21-نقطه منجر رئیس جمهور در میان زنان یک رقم قابل توجه زمانی که شما در نظر هیلاری کلینتون لبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان زنان شد 13 امتیاز در سال 2016 خروج سنجی نشان داد. NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی همچنین نشان داد اکثر رای دهندگان (53 درصد) رد از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به عنوان رئیس جمهور در مقایسه با 45 درصد است که انجام دهد.

یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در اواخر هفته گذشته یافت می شود خبر بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن در چند جبهه. فقط 39 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از دست زدن به او از coronavirus همه گیر در مقابل 60 درصد مخالفت همان اعداد که در اواسط ماه مه و یک قطره از بالا از 47 درصد تصویب در اوایل ماه آوریل. شماره خود را در پاسخ به Floyd مرگ حتی بدتر با فقط 32 درصد تصویب در مقابل 66 مخالفت. این نظرسنجی همچنین شامل شواهدی است که تظاهرات و تلاش برای جلب توجه به مشکلات سیستمیک با پلیس مشغول به کار هستند که 74 درصد از پاسخ دهندگان گفته فلوید مرگ نشانه ای از مشکلات گسترده تر در درمان آفریقایی-آمریکایی ها توسط پلیس.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی هفته گذشته یافت مشابه برای حمایت از معترضان و مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن. بیش از 55 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اعتراض به فقط یک سوم نشان تایید. که نظرسنجی ها نشان داد بایدن با 10 نقطه سرب بیش از رئیس جمهور در انتخابات عمومی matchup.

رئیس جمهور تهمت بازگشت به کاخ سفید پس از بازدید از کلیسای سنت جان در تاریخ 1 ژوئن. (AP Photo/پاتریک Semansky)

نظرسنجی انجام شده در میان در حال رشد در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ فلوید از جمله درگیری میان پلیس و معترضان مسالمت آمیز در مقابل کاخ سفید است. و آنها را بر روی پاشنه از آمریکا مرگ و میر از coronavirus عبور 100,000 یک گریم شکل است که کاخ سفید در ابتدا هشدار داد ممکن است نهایی تلفات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفته است که نامزد خود را همچنان قوی در برابر یک “تعریف” بایدن — به این معنی که بعد از دریافت کنندگان شنیدن منفی حمله به خطوط مورد دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و موضوع خاص با سی ان ان, نظرسنجی نشان داد که او انتهایی بایدن با 14 امتیاز.

“سی ان ان انتخابات به عنوان جعلی به عنوان گزارش خود را” رئیس جمهور توییتی در صبح روز دوشنبه. “همان اعداد و بدتر در برابر کج هیلاری. از حزب دموکرات را نابود امریکا!”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • Sharpton مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس عکس op در جورج فلوید یادبود

  • بر دفاع از استفاده از عدم شناسایی افسران در دی سی به عنوان دموکرات تقاضا پاسخ

  • بایدن خواستار عدالت در جورج فلوید مرگ

  • اوباما به جورج فلوید معترضان: کانال ‘موجه خشم به عمل

  • اخبار یاهو نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها می گویند تهمت است ‘نژادپرستانه’ و می خواهید او را برای جلوگیری از به tweeting

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de