‘پمپ قوانین’ آلوم ایمان Stowers می گوید mozo. com. au تنها راه پیمایی برای سگ نه انسان

Lisa Vanderpump شناخته شده است با استفاده از پلت فرم خود را برای خوب است اما Vanderpump قوانین آلوم ایمان Stowers است که کمتر تحت تاثیر قرار گرفته با رئیس سابق’ نقش در زندگی مهم جنبش است.

“لیزا زیادی برای جامعه تجاوز و حمایت و او بسیاری برای سگ ها در سراسر جهان و سعی کنید برای کمک به آنها را با آنچه آنها در حال قرار دادن سگ از طریق در سراسر جهان است. … متاسفانه جورج فلوید است که یک سگ و این که چگونه من احساس می کنم چون تا به حال جورج فلوید شده است یک سگ, لیزا را در راهپیمایی مانند او برای Vanderpump سگ”-31 ساله سابق SURVer به تازگی گفت: “پرچم قرمز ناز روسری” پادکست.

Faith Stowers Says Lisa Vanderpump Only Marches for Dogs and Not Humans
ایمان Stowers و Lisa Vanderpump. تونی DiMaio/startraksphoto.com; گرگوری پک/شاتر

Stowers رفت تا بگوید میزبان لیلی سرخ است که Vanderpump, 59 و شوهر کن تاد “بیرون رفتن از راه خود را” به استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به حیوانات.

“آنها گریه و صحبت کردن در میکروفن به جماعت از مردم در مورد چگونه اشتباه آن است که خوردن و کشتن این سگ های بی گناه” او گفت:. “همه ما می خواهیم انجام دهیم این است که همان حقوق. ما می خواهیم به زندگی می کنند.”

در حالی که زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم هنوز به عموم آدرس Stowers او پست در مورد مرگ جورج فلوید در مه 31.

“من عمیقا غمگین از حوادث غم انگیز از چند روز گذشته. این است که در مورد انسانیت مشترک ما. … من مؤمن بزرگ در تظاهرات مسالمت آمیز – این بسیار مهم است که قادر به جمع آوری و شنیده می شود با توجه به علل به اعتقاد شما را در” Vanderpump نوشت طریق Instagram. “و این علت و مبارزه با این بی عدالتی است که بسیار مهم است. خشونت و تخریب است که همراه با برخی از این اعتراضات دلخراش است و آن را ویرانگر برای دیدن نفرت و صدمه دیده است که بسیاری از مردم احساس هستند.”

پس از کاربران شبکههای اجتماعی اظهار داشت: “راهپیمایی برای سگ اما هیچ چیز برای انسان” Vanderpump پاسخ داد.

“من مارس برای انسان … #lgbt بررسی آمار خود را,” او نوشت.

Stowers باز شده است در هفته های اخیر در مورد احساس بی احترامی توسط بازیگران Vanderpump قوانینآشکار از طریق Instagram زندگی می کنند که Stassi شرودر و کریستن Doute دروغ در گزارش خود به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده. دو روز پس از شرودر 31 و Doute, 37, علنا عذرخواهی به Stowers, براوو اعلام کرد که دو دیرین اعضای بازیگران را برای فصل 9. حداکثر Boyens و برت Caprioni, که عناوین ساخته شده در ژانویه هنگامی که خود را نژادی حساس توییتهایی مطرح شد نیز از کار اخراج شده در شنبه, ژوئن 9.

در همان پرده Instagram Live با Floribama ساحل’s Candice برنج Stowers ادعا که Vanderpump می خواستم او را به عنوان یک راه خاص هنگامی که او پیوست و این نشان می دهد برای فصل 4.

“هنگامی که [لیزا] اول به من نزدیک او بسیار خوشحال بود در مورد این واقعیت است که وجود دارد رفتن به یک فرد سیاه و سفید را در نشان می دهد. آن را مانند “من می خواهم شما را به قرار دادن آنها در جای خود نوع از آنها این Nene گربه وحشی, tattooed نگرش'” Stowers ادعا کرد. “و من بسیار خوب در آینده من واقعا به او نشان می دهد که او نیاز به از من. همین دلیل است که شما نمی بینید من در confessionals به نظر من. این می تواند متفاوت باشد در پایان خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>