ملکه الیزابت دوم جوانترین نوه های برنده خود استفاده نمی کند سلطنتی عناوین

ساخت یک تغییر است. خانم لوئیس Windsor and James وایکانت سورن جوانترین نوه ملکه الیزابت دومنمی تواند خود را با استفاده از والاحضرت عنوان سلطنتی به عنوان بزرگسالان است.

سوفی, کنتس از Wessexباز کردن در مورد چگونه او و پرنس ادوارد تصمیم گرفته اند تا خود را افزایش 16 ساله دختر 12 ساله و پسر در یک مصاحبه بی پرده با انگلیس را روز شنبه بار در چهار شنبه, ژوئن 6. “ما سعی می کنید به آنها را با این درک است که آنها به احتمال بسیار زیاد مجبور به کار برای زندگی” سوفی, 55, نشان داد. “از این رو ما تصمیم به استفاده از والاحضرت عناوین. آنها را دارند و می توانید تصمیم به استفاده از آنها از 18 اما آن را بسیار بعید است.”

سابق روزنامه نگار گره خورده گره با ملکه جوانترین پسر در ژوئن سال 1999 و جفت تلاش کرده اند به منظور بالا بردن کودکان خود را به “عادی” زندگی با وجود وضعیت سلطنتی. “من حدس می زنم همه پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کنند در یک قلعه که در آن شما در حال رفتن است نه بخش مهم و یا که آنها” سوفی توضیح داد. “زمانی که آنها با ملکه, او مادر بزرگ خود را.”

Queen Elizabeth II Youngest Grandchildren Arent Using Royal Titles
ملکه الیزابت دوم, James وایکانت سورن و خانم لوئیس ویندزور جف رابینسون/شاتر; جریان: شاتر

لوئیس و جیمز تصمیم به استفاده از عنوان سلطنتی را به دنبال در قدم به قدم از پیتر فیلیپس و زارا Tindallبزرگتر نوه ملکه و فرزندان شاهزاده خانم آنکه خود نیز تصمیم به چشم پوشی خود را به عنوان سلطنتی. پس رسما به پله از خانواده سلطنتی در ماه مارس پرنس هری , و Meghan Markle نیز خود را رها والاحضرت عناوین.

اگر این جفت ارز خوشحال بودند به فاصله خود از خانواده سلطنتی, سوفی اعتراف کرد که او می تواند مربوط به مگان, 38, و او در تلاش برای پیدا کردن جای پا در خانواده است.

“ما همه سعی کنید برای کمک به هر عضو جدید از خانواده” سوفی گفت: یکشنبه بار قبل از پرداختن به این زن و شوهر را حرکت به ایالات متحده “من فقط امیدوارم که آنها را خوشحال خواهد شد.”

در حالی که نسل جوان از اعضای خانواده سلطنتی به نظر می رسد به مدرن تر انتخاب آن 69 قبلا به آنها هشدار داد به “اختراع دوباره چرخ است.”

“من فکر نمی کنم نسل جوان احتمالا می داند آنچه که من انجام شده بود در گذشته و آن را اغلب درست نیست ؟” او گفت: غرور نمایشگاه در ماه آوریل است. “امروزه آنها خیلی بیشتر به دنبال” من اجازه دهید آن را یک راه جدید است.’ و من در حال حاضر در مرحله [از] ” لطفا فراموش نکنید که دوباره اختراع چرخ خاص. ما شده است وجود دارد انجام داده است.’ برخی از این چیزهایی که کار نمی کنند. شما ممکن است نیاز به بازگشت به اصول اولیه است.”

Queen Elizabeth II Youngest Grandchildren Arent Using Royal Titles 2
ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ, کنتس سوفی از Wessex جیمز وایکانت سورن و خانم لوئیس ویندزور در سال 2016 تیم Rooke/شاتر

با وجود بی میلی او را برای بیشتر از شیوه های غیر متعارف ظاهر در درون خانواده سلطنتی او اعتراف کرد که کودکان خود را احتمالا از بهره خود استفاده والاحضرت عناوین. فیلیپس, 42, با این نسخهها کار در مدیریت ورزشی در حالی که Tindall, 39, المپیک است که مربوط به اسب سواری.

“من فکر می کنم بسیاری از افراد استدلال می کنند که جنبه های منفی وجود دارد به عنوان” او گفت: انتشار. “بنابراین من فکر می کنم که احتمالا درست انجام دهد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>