تحقیقات نشان می دهد بخشی از چین دیوار بزرگ ‘ساخته شده است و نه برای جنگ بلکه برای نظارت بر غیر نظامی جنبش”

اسرائیلی, مغولی و ما محققان نقشه برداری خط شمالی از دیوار بزرگ چین در استپ مغولستان, برای اولین بار. — AFP

اورشلیم: شمال بخش از دیوار بزرگ چین ساخته شده بود نه برای جلوگیری از تهاجم ارتش بلکه به مانیتور غیر نظامی جنبش اسرائیل یک باستان شناس گفت:.

زمانی که محققان به طور کامل نقشه برداری دیوار بزرگ را از 740 کیلومتر (460 مایل) خط شمالی برای اولین بار یافته های خود را به چالش کشیده پیش فرض های قبلی.

“قبل از ما تحقیقات بسیاری از افراد فکر دیوار هدف بود برای جلوگیری از چنگیز خان ارتش گفت: Gideon Shelach-Lavi از دانشگاه عبری اورشلیم که رهبری دو سال مطالعه است.

اما خط شمالی, دروغ گفتن بیشتر در مغولستان بادها از طریق دره های نسبتا کم ارتفاع و نزدیک به مسیرهای با اشاره به غیر نظامی توابع.

“نتیجه گیری ما این است که آن را بیشتر مورد نظارت و یا مسدود کردن حرکت مردم و دام ها شاید به مالیات آنها” Shelach-Lavi گفت.

او پیشنهاد کرد مردم ممکن است به دنبال گرمتر جنوب مراتع در طول قرون وسطی طلسم سرد.

ساخت و ساز از دیوار بزرگ است که تقسیم به بخش های است که در مجموع کشش برای هزاران کیلومتر اول آغاز شد و در قرن سوم قبل از میلاد و قرن ها ادامه داشت.

شمال خط, همچنین شناخته شده به عنوان “چنگیز خان دیوار” در اشاره به افسانه ای مغولی فاتح ساخته شد بین 11 و 13 قرن ها با زد زمین و خال خال با 72 سازه ها در خوشه های کوچک.

Shelach-Lavi و تیم خود را از اسرائیل مغولی و محققان آمریکایی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین با وضوح بالا تصاویر ماهواره ای و سنتی باستان شناسی ابزار برای نقشه برداری از دیوار و پیدا کردن آثار باستانی است که به کمک سنجاق کردن خرما.

با توجه به Shelach-Lavi که یافته های حاصل از انجام مطالعه منتشر شده در مجله باستان شمالی خط شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط دانشمندان معاصر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de