Sean Lowe فصل 17 از ‘لیسانس’: که در آن آنها در حال حاضر ؟

در ژانویه 2013, ABC اعلام کرد بچه های خوب “پایان” به عنوان Sean Lowe‘s سفر برای پیدا کردن عشق آغاز شد.

Sean شد فن های مورد علاقه در طول امیلی مینارد‘s فصل لیسانس. و در حالی که فصل 17 از لیسانس به سهم عادلانه خود را از درام — ahem, Tierra LiCausi — تگزاس مادری در نهایت به پیشنهاد کاترین Giudici در آخر … اما نه قبل از او تا به حال به ارسال runner-up لیندسی Yenter بسته بندی.

“من نمی بینم که روابط ما در آینده است. … شما ضربه من به دور شما واقعا انجام” شان گفته لیندسی. “من می خواهم به شما قلب من اما قلب من است من پیشرو در جایی دیگر.”

او پس از آن به پیشنهاد کاترین.

“من از دست شما در هر زمان ما را مجبور به خداحافظی,” Sean گفت: قبل از او بر روی یک زانو. “من نمی خواهم به خداحافظی کنه. کاترین من می خواهید به صرف بقیه زندگی من به شما می گویم که من شما را دوست دارم.”

شان و کاترین بحباله نکاح در اوردن, زندگی در ABC در ژانویه 26, 2014.

در ماه ژوئن 2020, ABC پخش نسخه فشرده شان نجومی در یک شب به عنوان یک قسمت از لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! قسط از, دوستیابی, نشان می دهد, میزبانی شده توسط Chris Harrisonآمد و پس از تولید در فصل 16 از لیسانس به حالت تعلیق در آمد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روز قبل از ویژه پخش کاترین منعکس در تصمیم او برای رفتن در این سری از طریق Instagram.

“زمانی که من در اصل بازیگران, من بسیار flattered اما تا حدودی مبتنی بر این واقعیت است که من می تواند یکی از چهره های است که به نمایندگی از مردم از رنگ,” او نوشت. “من می دانستم که یکی از دلایل من بود احتمالا انتخاب شده بود چرا که من فیلیپینی. من شمارش خودم به نامزدش به دلیل آنچه که من فرض شان را دوست داشت. من فکر می کردم وجود دارد و فقط به بررسی یک جعبه اما من به پایان رسید تا با خیلی بیشتر. من در حال حاضر با این روند و به عنوان او شروع به توجه به من که من واقعا من اجازه این تجربه برای من باز تا امکان اینکه به طور کامل دوست داشت و قدردانی از همه این که من بود.”

او ادامه داد: “من به پایان رسید تا گرفتن به نمایندگی از یک نژاد مخلوط جامعه من در بر داشت مسیح (من عاشق شهادت!) و ازدواج شگفت انگیز ترین من تا کنون شناخته شده است. من می خواهم بگویم انجام این کار نشان می دهد یکی از بهترین چیزهایی است که تا به حال برای من اتفاق افتاده. ❤️
(اصلا به حساب خودتان است. شما به مقصد به انجام چیزهای بزرگتر از جعبه چک کنید.)”

به لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! خواهد شد در روزهای دوشنبه ABC در 8 p. m. و برای 10 هفته.

حرکت را از طریق به روز رسانی در به یاد ماندنی ترین مسابقه از شان های نجومی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de