تیم مغلوب ساختن پیشی جستن ‘به شدت’ بوش می خواهد به تایید بایدن. برخی از Dems عاشق این ایده بیش از حد.


گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاسی خود را lieutenants خصوصی و امیدوار است که رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش را تایید جو بایدن این چرخه ایجاد عجیب و غریب تلاقی منافع با تعداد فزاینده ای از دموکرات ها که به امید همان.

به تیم مغلوب ساختن پیشی جستن یک بوش حمایت از بایدن اجازه می دهد آنها را به دردسر قبلا منفور عربستان جمهور و شخصیت از سلسله سیاست دموکراتیک حزب 2020 بلیط. آنها بر این باورند که بوش حمایت خواهد درایو مترقی جناح حزب به tizzy به خصوص اگر دموکرات نامزد شد و به قبول و ترویج آن ایجاد نزاع داخلی برای بایدن در یک زمان زمانی که او نیاز به وحدت است.

با توجه به دو نفر آشنا با خصوصی خود سخنان در موضوع تهمت است گفت: این امر می تواند “سرگرم کننده” اگر او می تواند به طور موثر اجرا در برابر هر دو خار و بایدن. این منابع با آگاهی از رئیس جمهور فکر می گویند او views هر دو بایدن و بوش به عنوان سمبل حاکمیت سیاسی است که او با موفقیت فرار علیه در آخرین انتخابات که مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بندر احشایی میلی برای اعضای خانواده بوش و دولت است.

“ما خیلی دوست دارم او را به طور رسمی تایید بایدن” messaged یک منبع نزدیک به کاخ سفید آن را با اضافه کردن “خواهد بود که چنین هدیه ای به ما” به نقل از 43 رئیس میراث در تجارت های بزرگ سیاست های دولت و “جنگ ثابت.”

یکی ارشد تهمت کمپین رسمی و حتی گفت که برخی در تیم “به شدت” می خواستم 43 رئیس جمهور ایالات متحده به بیرون آمدن برای بایدن 2020 به عنوان آن را برای آسان پیام علوفه. “من تصور می کنم ما می خواهیم آن را در مورد به همان اندازه به عنوان بسیاری از بایدن مردم نمی خواهم آن” این مقام گفت.

بوش قطعا در سمت چپ کاخ سفید به عنوان عمیقا منفور شکل زیر ابری از فاجعه جنگ های مختلف رسوایی و یک حفره حفره اقتصاد است. اما جایگاه خود را بهبود یافته در سال خود را به دور از صحنه سیاسی از جمله در میان رای دهندگان دموکرات. و در چند نوبت او waded بازگشت به زندگی عمومی او منتقل کرده است بیشتر اجتماعی آگاهانه رویکرد به امور ملی از جمله ارائه حمایت های اخیر برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند در نیروهای پلیس. در طول زمان که قبلا غیر قابل تصور شروع به اتفاق می افتد با برجسته دموکرات گرم کردن به او و—در حال حاضر—این ایده که یک حمایت از او می توانند با ارائه کمک به دموکراتها در کاخ سفید شانس.

“وظیفه ما این است که برای ایجاد وسیعترین ائتلاف ممکن است” Rep. Ro خناس (D-CA) پیشرو در خانه مترقی و سابق شرکت صندلی از سوی دیگر ، برنی ساندرز’ (I-VT) انتخابات ریاست جمهوری گفت: روزانه جانور مورد فرضی تایید. “من شروع به کار در خدمات عمومی در حال اجرا در برابر بوش جنگ در عراق در سال 2004. اما هیچ کس شک و تردید تعهد خود را به تحمل و شمول.”

Khanna استدلال کرد که بوش در یک “مختلف اخلاقی لیگ” از مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص با توجه به دومی علاقه برای ترویج “تفرقه” و “fearmongering.”

“حمایت خود را کمک خواهد کرد به برجسته کردن این سهام در سال 2020 برای دموکراسی ما,” او گفت:.

سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell بالا بایدن تقویت کننده گفت: “خوش آمدید” را تایید کرد و اعلام کرد که استقبال از مشخصات بالا جمهوریخواه می تواند یک انتخابات صعودی در بحرانی نوسان متحده است.

“نود درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رأی پایه است. و پایه است که نمی مراقبت از آنچه جورج بوش می گوید:” Rendell گفت. “پس از آن وجود دارد 10 درصد از مستقل حومه خواهان که گیر با او. … سوال این است: چه اثر می کند جورج بوش حمایت کرده اند ، من می خواهم بگویم آن می افزاید: وزن به کل تصویر است که در حال رشد است. من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه مقاومت در کنار ما است.”

الن دفاع از خنده آن را با جورج دبلیو بوش در بازی کابوی ها

معلوم نیست اگر بوش به پایان خواهد رسید تا حمایت هر کسی که برای رئیس جمهور در این سال او به خوبی می تواند در حاشیه بنشیند و صرفا حاضر به طور علنی حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. به گفته نیویورک تایمز داستان منتشر شده این آخر هفته بوش “نمی خواهد حمایت از انتخاب مجدد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.” اما یک سخنگوی بوش گفت تگزاس تریبون که جزئیات آن در زمان‘ قطعه بود “نادرست است.”

بوش به سختی جمهوری turncoat, داشتن fundraised برای محافظه کار مجلس نمایندگان و سنا نامزدها در سال 2018 انتخابات میان دوره ای در تلاش برای کمک به حفظ اوباما در کنگره اکثریت—که آن را به حال موفق بوده اند در خانه را حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن نوسان در کاپیتول هیل. اما او میلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن شده است آشکار برای برخی از زمان. و در این مورد animus هر دو راه می رود. دو مقامات کاخ سفید گفت که آنها به سادگی نمی تواند مراقبت از آنچه بوش انجام داد و یا انجام نداد تا پیش از این انتخابات مصاحبه او را به عنوان بی اهمیت رسانه های وسواس.

“انتخابات در مورد آینده و نه گذشته” گفت: Ed Brookover سابق ارشد تهمت مشاور در طول سال 2016 مسابقه. “رئیس جمهور بوش خوب انجام شده در طول دو ترم اما قضاوت مردم امروز نامزدها در جهان امروز است. رئیس جمهور تهمت دریافت پشتیبانی از بسیاری از رای دهندگان که حمایت رئیس جمهور بوش و همچنین رای دهندگان او کشیده به خود مدار. رئیس جمهور تهمت اقدامات و سیاست های نمایندگی یک نام تجاری جدید از رهبری که امریکا شده است نیاز به برای مدتی.”

Dubya بد بود اما دونالد ممکن است بدتر: ریچارد کلارک

برای بایدن, خطرات ناشی از پذیرش بوش حمایت نسبتا روشن است. ارتباط با جنگ عراق (که بایدن پشتیبانی) استفاده از شکنجه و از دست زدن به توفان کاترینا به تنهایی نشان دهنده آید تپه سیاسی چمدان است که می تواند سنگین تر بودن از هر گونه بهره مند شوند. و برخی از ترقی خواهان روشن بود که آنها مبارزه را با داشتن یک رئیس جمهور آنها تا به حال عمیقا ناسزا در خود ضرب المثلی گوشه.

“جورج دبلیو بوش یک جنایتکار جنگی است که دروغ به مردم آمریکا به منظور غیر قانونی و حمله به یک کشور است. اگر هیچ چیز دیگری, به همین دلیل به تنهایی من هرگز حمایت از پذیرش حمایت او گفت:” شارلوت Clymer یک جامعه فعال است که قبلا مورد حمایت سناتور. الیزابت وارن (D-MA) است و پس از پرتاب وزن خود را پشت بایدن.

اما حتی Clymer یافت بزرگتر صعودی به ایده حمایت حزب برای مقاصد گفته او شگفت زده نمی شود برای دیدن بایدن قبول آن “به منظور حذف ما بزرگترین تهدید امنیت ملی در تاریخ مدرن: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

و در میان بیشتر ایجاد دموکرات انتخاب به استقبال پتانسیل افزایش از بوش در حال حاضر دیده می شد به عنوان یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. “هیچ کس تا کنون می تواند متهم من از طرفداران رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش” گفت: جیم مانلی یک دیرین ارشد دموکرات سنا aide که در خدمت به عنوان رهبر اکثریت سنا هری رید سخنگوی طول دومی بوش در سال است. “اما تا آنجا که به من مربوط می شود فوق العاده خواهد بود اگر او بودند به بیرون آمدن و حمایت معاون رئیس جمهور است. آن را به عنوان قدرتمند ملامت به رئيس جمهور است.”

James Carville سابق بالا مشاور بیل کلینتون در سال 1992 کمپین که در حال حاضر مشاوره pro-بایدن دموکرات گروه آمریکایی پل با شور و شوق پاسخ در مورد چشم انداز از بوش حمایت برای presumptive دموکراتیک نامزد.

“من مبارزه با این بچه ها در طول استیضاح من مبارزه با این بچه ها در جنگ عراق من مبارزه با این بچه ها چپ و راست” Carville گفت. “ما در یک وضعیت های مختلف در حال حاضر. ما یک کشنده پاتوژن که آلوده این کشور و ما رو به خلاص شدن از شر آن.”

قرار داده راه دیگر Carville گفت: “چه چرچیل می گویند ؟ ‘اگر هیتلر حمله جهنم من طرف با شیطان است.'”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>