معنای پشت هیدن Panettiere را ‘Newish’ گردن تو


The Meaning Behind Hayden Panettiere’s ‘Newish’ Neck Tattoo
Hayden Panettiere. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

Hayden Panettiere است “newish” تو! به نشویل آلوم در نهایت ایجاد یک Instagram صفحه به رشد تعداد پیروان یک نگاه سرد طراحی شده است.

خال کوبی زندگی در پشت ستاره گردن و آن را به زندگی به ارمغان آورد توسط هنرمند خال کوبی برندان رو. طراحی شده است از چشم Ra مصر باستان نماد حفاظت.

30-در سال مزبور سیاه-و-سفید pic “Newish جوهر #TheEyeOfRa 🌞” و نسبت اعتباری عکس عکاس امیلی باکینگهام (@bonesthenskin در ‘گرم).

“که خیلی ازت سرد است. من می خواهم چیزی شبیه به این اگر من به یک” نوشت: یکی از بازیگر’ 160,000 Instagram followers.

The Meaning Behind Hayden Panettiere’s ‘Newish’ Neck Tattoo
هیدن جدیدترین خال کوبی. امیلی باکینگهام

“خوب @haydenpanettiere من دیدن شما یکی از فن اظهار نظر. “من نمی دانم که شما بیدار شد که با حکمت باستانی 💫 چشمگیر است.”

Panettiere را تو پست درست یک روز پس از سابق Nashville, ستاره بازگشت به Instagram در شنبه 6 ژوئن. او نوشته شده یکی نیست اما 10 عکس به او غذا.

او اولین پست خیره کننده عکاسی از خود, که او زیر نویس, “سلام به همه! در نهایت ارسال publicly. امیدوارم که همه سالم ماندن و امن است.”

طرفداران به وضوح می توانید ببینید او را نشسته بر روی یک ساحل در پست بعدی که او ادامه داد: “خوشحالم که من کردم به نفس کشیدن در هوای تازه و نگاهی به من ماسک کردن برای یک دقیقه. در حالی که هیچ کس در اطراف. در غیر این صورت من در یکی از همه زمان!”

Panettiere گرفته, رسانه های اجتماعی, معافیت های قبل و حتی به نظر می رسد برای همیشه بازگشت با نگاه به روز شده. این بار آن را به برخی از عمده بدن هنر و آخرین بار آن را به طور جدی چشمگیر کوتاه کردن مو.

در تاریخ 10 دسامبر 2019 او در زمان به توییتر به پست برای اولین بار در 10 ماه, نمایشگاه مدل موهای کوتاه با buzzed طرف دیگر طلایی, حاشیه در بالا. نگاه شبیه است که از سال 2011 جیغ 4 شخصیت کربی نی را — و او آن را می دانستند.

“هدایت درونی من #کربی #Scream4,” او نوشت: در صدای جیر جیر. “با تشکر از پسران من @anthonyleonard.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>