دادستان کل آمریکا بار می گوید وجود نژادپرستی در آمریکا اما انکار می کند که “قانون اجرای سیستم سیستمیک نژادپرستانه’

دادستان کل ویلیام Barr روز یکشنبه گفت که نژاد پرستی در ایالات متحده, اما نیروهای پلیس نمی شد یک مثال از نژادپرستی نظاممند.

اسوشیتد پرس/سوزان والش

  • دادستان کل آمریکا ویلیام Barr گفت: او معتقد است که نژادپرستی وجود دارد در ما اما باور ندارد که ما سازمان های اجرای قانون هستند و عوامل سیستمیک نژاد پرستی.
  • در پی پلیس کشته شدن 46 ساله جورج فلوید در مینیاپولیس فعالان به نام برای طیف گسترده ای از اصلاحات که شامل تماس به هر دو پال خواستار قطع بودجه دولت و تقاضا از سازمان های پلیس.
  • “من فکر می کنم ما باید به رسمیت شناختن است که برای بسیاری از ما تاریخچه ما نهادهای شد به صراحت نژادپرست است. پس از دهه 1960 من فکر می کنم ما شده ایم در یک فاز اصلاح ما موسسات و مطمئن شوید که آنها در هماهنگی با قوانین ما و نه مبارزه با rearguard اقدام به تحمیل نابرابری ها” Barr گفت.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr روز یکشنبه گفت که معتقد است که نژادپرستی وجود دارد در theUS اما گفت که او باور ندارد که ما سازمان های اجرای قانون رنج می برند از نژادپرستی نظاممند.

“من فکر می کنم وجود نژاد پرستی در ایالات متحده هنوز اما من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه” Barr گفت: در طول یک ظاهر در اخبار CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه. “من درک می کنم این بی اعتمادی اما از آفریقایی-آمریکایی جامعه با توجه به سابقه در این کشور است.”

او افزود: “من فکر می کنم ما باید به رسمیت شناختن است که برای بسیاری از ما تاریخچه ما نهادهای شد به صراحت نژادپرست است. پس از دهه 1960 من فکر می کنم ما شده ایم در یک فاز اصلاح ما موسسات و مطمئن شوید که آنها در هماهنگی با قوانین ما و نه مبارزه با rearguard اقدام به اعمال بی عدالتی.”

Barr گفت که او معتقد است که اصلاحات موفق بوده است در گذشته اشاره به سمت ما نظامی است که او به نام “پیشتاز آوردن نژادها با هم و ارائه فرصت های برابر.” او گفت: اصلاحات یک “کار دشوار است.”

دادستان کل گفت: به اعتقاد او وجود دارد “موارد پلیس بد” اما به اعتقاد بسیاری از افسران پلیس بودند با مردم خوب است. بر گفت او را پشتیبانی نمی کند کاهش مصونیت داده شده به افسران پلیس برای افزایش تعقیب بد بازیگران در نیروهای پلیس با این استدلال چنین حرکتی را در نتیجه “پلیس عقب کشیدن.”

فعالان که باید سازمان یافته علیه خشونت پلیس در پی پلیس کشته شدن 46 ساله جورج فلوید در مینیاپولیس به نام برای بزرگتر تغییرات که شامل defunding و انحلال نیروهای پلیس.

“شما می دانید پلیس است که سخت ترین کار در کشور” بار گفت. “و من صادقانه فکر می کنم که ما باید به طور کلی گسترده اکثریت قریب به اتفاق از پلیس مردم خوبی هستند. آنها مدنی فکر مردم بر این باورند که در خدمت مردم است. آنها این کار را شجاعانه. آنها با انجام اعمال صالح.”

بر رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — پیشنهاد در یک کنفرانس خبری جمعه که اقتصادی مثبت گزارش شد و راه خود را برای کمک به مبارزه با مسائل مربوط به نژادپرستی در ایالات متحده است.

همچنین در روز یکشنبه بن کارسون وزیر مسکن و شهرسازی و رئیس جمهور تنها آفریقایی عضو کابینه, ساخته, شبیه, نظرات, تماس پلیس “مردم” فراتر از چند “سرکش” افسران.

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین نیز گفت: در هفته گذشته در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” او باور نمی کند که “نژادپرستی نظاممند” وجود داشته است در میان ما اجرای قانون هر چند او گفت که او معتقد بودند “چند سیب بد.”

ادامه مطلب:

HUD دبیر بن کارسون مغلوب ساختن پیشی جستن را فقط سیاه و عضو کابینه گفت: او ‘رشد در زمانی که وجود واقعی بود سیستمیک نژاد پرستی’

بالا Philadelphia Inquirer ویرایشگر استعفا داد و پس از مواجهه با واکنش شدید برای انتشار ‘ساختمان ماده بیش از حد’ تیتر

مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی پاسخ به ضد نژادپرستی و خشونت پلیس تظاهرات در واقع کمک به نوبه خود بیشتر مردم’: DC شهردار Bowser

عظیم و تظاهرات مسالمت آمیز دارای عقاید در سراسر کشور به عنوان فعالان برانگیخته تلاش برای معنی دار پلیس اصلاحات

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de