‘Vanderpump قوانین’ بازیگران ‘شوکه’ توسط Stassi کریستن Max برت اخراج

اگر هر یک از طرفداران Vanderpump قوانین شد شگفت زده برای یادگیری Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni شده بود اخراج آنها به تنهایی نیست. بازیگران براوو ضربه هم شوکه شده بود منابع متعدد به طور انحصاری بگویید ما در هفته.

“بقیه بازیگران است فقط پیدا کردن اخبار در مورد اخراج. آنها شوکه شده” یکی از خودی می گوید ما. “هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای به بازیگران مورد برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری برای فصل آینده است.”

یک منبع دوم اشاره می کند که بقیه بازیگران که شامل Scheana Shay تام Sandoval, Ariana Madix, Jax, تیلور, Brittany Cartwright, تام شوارتز, کتی Maloney, لالا, Kent, جیمز کندی و Dayna Kathan, آموخته شده در مورد فصل 9 shakeup که انواع اخبار شکست.

Vanderpump Rules Cast Shocked After Stassi Schroeder Kristen Doute Max Boyens Brett Caprioni Firings
Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni. شاتر (3); Chris Claudia Flores/براوو

براوو اعلام کرد تصمیم خود برای قطع روابط با شرودر, 31, Doute, 37, Boyens, 27 و Caprioni, 31, روز سه شنبه, ژوئن 9, با توجه به گذشته خود دلیل حساس اظهارات که باید مطرح در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“براوو و تکامل رسانه های امروز تایید کرد که Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni نمی خواهد بازگشت به Vanderpump قوانین” این شبکه در بیانیه ای گفت به ما.

شرودر و Doute به سهم خود آمد آتش در اوایل این ماه پس از سابق SURver ایمان Stowers نشان داد آنها به دروغ او را متهم به ارتکاب جرم و جنایت در سال 2018 است.

“وجود دارد این مقاله در ایمیل های روزانه که در آن وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار ، آن را عجیب و غریب عکس, به طوری که او نگاه بسیار روشن پوست بود و این متفاوت, عجیب و غریب, خالکوبی. آنها به نمایش گذاشت و من حدس می زنم این زن به سرقت از مردم است. و آنها به نام پلیس و گفت: از آن من بود” Stowers به یاد می آورد از طریق Instagram زندگی می کنند. “این فقط خنده دار چرا که آنها فکر می کردند این بود که من به خاطر آن بود که یک زن با یک بافت. به طوری که آنها فقط فرض بر آن خواهد بود و آنها به نام پلیس در من است.”

هر دو شرودر و Doute عمومی منتشر شد عذر خواهی به Stowers در یکشنبه, ژوئن 7.

“آنچه من به ایمان اشتباه بود. من عذرخواهی می کنیم و من انتظار بخشش” به سطح بعدی پایه نویسنده, که او نیز از دست داده و چندین نام تجاری معاملات و کاهش یافته بود توسط شرکت روابط عمومی نوشت: از طریق Instagram. “من هم متاسفم برای کسی که احساس می کند نا امید در من. من می خواهم برای ادامه به بررسی دقیق تر در خودم و اقدامات – زمان را به گوش دادن به یادگیری و پاسخگویی را برای خود امتیاز است.”

Doute در عین حال نوشت که او “اعمال نمی شد نژادی محور” اما او “در حال حاضر به طور کامل آگاه از نحوه امتیاز من کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال می توانست به او.”

در حالی که شرودر و Doute شد بخشی از Vanderpump قوانین پس از آن در سال 2013 اولین Boyens و Caprioni پیوست بازیگران برای فصل 8. قبل از ژانویه اولین طرفداران کشف هر دو TomTom مدیر سور کارمند توییتی نژادی تهمت در گذشته است. پس از آنها هم عذرخواهی کرد برای دومین بار در ژوئن 2, مراسم, Lisa Vanderpump ایستاده بود ،

“اگر من اخراج هر یک از شما را ساخته اند که اشتباهات مهم نیست که به چه میزان احتمالا هیچ کدام از شما می خواهم که یک کار” Vanderpump, 59 گفت: در بخشی از این مراسم. “من را دیده اند هرگز تصوری از چیزی که به من باور دارم که اعتقادات آنها در حال برگزاری در حال حاضر. و اگر من تا به حال آنها نمی تواند کاری برای من است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>