ونسا برایانت ادعا قابل توجهی خسارت در کوبه Gianna مرگ دعوی

ونسا برایانت ادعا می کند در غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه پس از از دست دادن شوهرش کوبه برایانت و دختر Gianna که سابق NBA بازیکن آینده درآمد می توانست مساوی “صدها میلیون دلار است.”

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در دوشنبه 8 ژوئن در لس آنجلس بومی به طرح دعوی علیه شرکت هلیکوپتر و املاک از خلبان Ara Zobayan, که او نیز جان در ژانویه سقوط است که به دنبال جبران خسارت های قابل توجهی.

“به عنوان یک نتیجه از کوبه برایانت و گیگابایت, مرگ و میر, Vanessa برایانت به دنبال خسارت های اقتصادی و غیر اقتصادی خسارت پیشداوری علاقه خسارت تنبیهی و کمک های دیگر به عنوان دادگاه بداند درست و مناسب” اسناد و مدارک می خواند. “اگر چه در مجموع مقدار خاص از شخصی آسیب و خسارت شاکی به دنبال این است که TBD کوبه برایانت را در آینده از دست داده و درآمد برابر صدها میلیون دلار است.”

Vanessa Bryant Seeking Hundreds of Millions in Kobe Bryant Death Lawsuit
ونسا برایانت و کوبه برایانت Debby ونگ/شاتر

این “نامحدود مورد” جعبه نیز بررسی بر روی این فایل و این اشاره کرد که “مقدار خواستار بیش از $25,000.” ونسا است که به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه اما تاریخ هنوز به تنظیم شود.

ما در گزارش ماه فوریه که ونسا, 38, واصل طرح دعوی در دادگاه پس از سابق لیکرز بازیکن و 13 ساله پدر شد, کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس منطقه لس آنجلس.

ونسا طرح دعوی در دادگاه است که کارگردانی در جزیره بیان هلیکوپتر و خلبان Zobayan که او ادعا کرد در اولیه مقالات “نتوانست به درستی نظارت و ارزیابی آب و هوا قبل از برخاست.”

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند که Zobayan “نتوانست به درستی و با خیال راحت عمل هلیکوپتر در نتیجه یک تصادف” است که در زمان نه زندگی از جمله کوبه Gianna و خلبان خود را در ژانویه 26.

دو ماه پس از تشکیل پرونده برای خسارت و حقوق از دست رفته یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری که “روز هیچ دو یکسان هستند برای ونسا.”

ونسا که سهم دختران ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 11 ماه با اواخر ورزشکار به طور مستمر ضعف از دست دادن عزیزان.

“این هنوز ژرف,” خودی گفت: ما در ماه آوریل است. “این سنگین ترین از دست دادن یک مادر و همسر احتمالا می تواند تجربه. او عزادار و خواهد بود برای یک زمان بسیار طولانی است.”

ونسا در حال تلاش برای نگه داشتن همسر و دخترش را در خاطرات زنده است. در مه, او اعلام کرد که او از انتشار یک کتاب جدید توسط کوبه در ماه ژوئن به نام غازها هرگز قوها.

“‘آیا غاز یا قو من بال من پرواز کنید.’ 🕊 🤍 🤍🕊,” ونسا نوشت: در کنار یک عکس از این کتاب را پوشش on Instagram on May 22. “خوانندگان را برآورده جدیدترین شخصیت گاس بنت مشتاق المپیک شناگر در مواجهه با مسائل دشوار که او باید به منظور غلبه بر برای برنده شدن در استخر.”

چند هفته بعد ونسا افتخار او در اواخر دختر در چه بوده است او از دبیرستان فارغ التحصیلی.

“تبریک خود را 8th grade فارغ التحصیلی جی جی. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه” ونسا نوشت طریق Instagram روز جمعه, ژوئن 5. “من خیلی افتخار می کنم. ❤ ️ مامان #classof2020.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>