که طول می کشد بازگشت نظرات به بدون علامت coronavirus انتقال

ماریا ون Kerkhove رئیس سازمان بهداشت جهانی در حال ظهور است و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه کمیته اضطراری جدید کروناویروس در ژنو در ژانویه. 22, 2020. — AFP/فایل

بالا بهداشت جهانی سازمان رسمی در روز سه شنبه روشن زودتر ادعا می کند که آن را “بسیار نادر” به صورت بدون علامت coronavirus بیماران برای انتقال ویروس است.

پرداختن به یک جلسه دکتر ماریا ون Kerkhove ساخته شده که نظر به روز دوشنبه گفت که او ادعا می کند بر اساس دو یا سه مطالعات و برخی از تحقیقات منتشر نشده و آن را یک “سوء تفاهم” می گویند بدون علامت انتقال نادر است در سطح جهانی.

بالا که رسمی توضیح داد که او “فقط” در پاسخ به یک سوال و آن نبود یک خط مشی است.

ون Kerkhove قبل گفت: که بسیاری از کشورها انجام تماس ردیابی کرده بود شناسایی موارد بدون علامت است اما نمی شد پیدا کردن که آنها باعث گسترش بیشتر ویروس اضافه کرد: “این بسیار نادر است”.

“در که من با استفاده از عبارت “بسیار نادر” و من فکر می کنم که یک سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است,” او گفت:, و اضافه کرد: “آنچه که من به آن اشاره زیر مجموعه ای از مطالعات.”

“برخی برآوردها حدود 40 درصد از انتقال ممکن است با توجه به بدون علامت ولی برای کسانی که از مدل و بنابراین من را شامل نمی شود که در پاسخ من دیروز اما می خواستم مطمئن شوید که من تحت پوشش, که در اینجا,” او اضافه شده است.

بیانیه دعوت کرده بود انتقاد شدید در کسانی که به عنوان کشورهای سراسر جهان باید خواست مردم را به پوشیدن ماسک صورت و به دنبال اقدامات ایمنی با توجه به خطر بدون علامت انتقال است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net