چرا ایران این مرد فلوریدا در ازای یک آمریکایی کهنه? (فکر می کنم تبخال)


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

یک پزشک ایرانی-آمریکایی از فلوریدا وارد کرده و در ایران به عنوان بخشی از یک آرایش به نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید.

آمریکایی متخصص پوست Matteo Taerri التماس گناه در ماه دسامبر به نقض ایالات متحده تحریم های اقتصادی بر ایران است. او محکوم به زمان خدمت در هفته گذشته همان روز است که به ایران اجازه سفید به کشور را ترک کنند.

یکی دیگر از ایران دانشمند سیروس عسگری نیز تبعید شده به ایران در هفته گذشته به عنوان بخشی از یک نامربوط مورد اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را انکار می کند و نقش خود را در هر زندانی ارز.

Taerri شده بود دستگیر و به اتهام در کنار دانشمند ایرانی مسعود سلیمانی به عنوان بخشی از یک طرح به صادرات تحقیقات پزشکی لوازم به ایران. سلیمانی منتشر شد در ماه دسامبر 2019 در ازای Xiyue وانگ یک پرینستون تاریخچه محقق دستگیر و به جاسوسی در ایران است.

Taerri متولد مجید طاهری حال آمدن به ایالات متحده در سال 1986 فرار “اذیت و آزار سیاسی” در ایران وکیل استیون برن گفت: یک دادگاه فدرال. او سپس به تحصیل پزشکی مشغول به کار به عنوان یک جراح زیبایی در کلینیک در فلوریدا و گرجستان برای چندین سال.

متخصص پوست بعدها درگیر در آنچه عامل فدرال آریل Leinwand به نام “یک توطئه بسیار بزرگ” به نقض تحریم های ایالات متحده با توجه به U. s. دادگاه پرونده.

Taerri برادرزاده یکی از سلیمانی دانش آموزان در دانشگاه تهران. سلیمانی است نه مربوط به مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی.

Taerri جذب دولت ایالات متحده توجه در اواخر سال 2015 پس از سفارش باکتری e-coli مشتق نمونه به دفتر خود در آتلانتا. او گفت: ماموران فدرال در ژانویه 2016 که او حمل و نقل نمونه ها به ایران به عنوان بخشی از واکسن هرپس پژوهش با توجه به سوابق دادگاه.

عوامل گفته Taerri جلسه و در مارس 2016 ایمیل که او نمی خواهد بود قادر به صادرات تجهیزات علمی و یا نمونه ها به ایران بدون مجوز از خزانه داری ایالات متحده با توجه به ایالات متحده تحریم های اقتصادی است.

Taerri سپس با هواپیما به رومانی در ماه اوت سال 2016 با Prostak ماژول فیلتر مورد استفاده در آزمایشگاه های بیولوژیکی در چمدان. رومانیایی مقامات کشف و ضبط فیلتر به عنوان Taerri چپ برای ایران.

Leinwand شهادت دادند که فیلتر تنظیم شده است به دلیل آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “به صورت شیمیایی و بیولوژیکی جنگ اهداف است.”

آمریکا وکیل گرگوری پیزو گفت: یک قاضی که آن را “رک و پوست کنده بی ربط” آیا “دکتر Taerri تا به حال یک گناه برای استفاده از این موارد” چون از راه تحریم های ایالات متحده در حال ساخت یافته است.

مقامات ایالات متحده در نشست فیلتر برای بیش از دو سال قبل از indicting Taerri در اکتبر 24, 2018. مقامات تحت تعقیب سلیمانی روز بعد به او وارد شده در ایالات متحده برای شروع یک کمک هزینه تحصیلی در کلینیک مایو.

سلیمانی منتشر شد در ماه دسامبر 2019 اما Taerri ادامه داد: به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن در زندان به عنوان او در انتظار صدور حکم است. وکلای او خواسته دادگاه برای آزادی او به قید وثیقه در مارس سال 2020 زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ایالات متحده در زندان به عنوان Taerri پزشکی شرایط قرار داده و او را در معرض خطر ابتلا به ویروس.

یک قاضی اعطا درخواست در ماه آوریل است.

در ضمن ایران بود furloughing ده ها هزار نفر از آن خود زندانیان برای جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق زندانهای ایران است. یکی از آنها سفید آمریکایی محکوم به زندان برای ارسال یک “تصویر خصوصی” و توهین به رهبران ایران در سال 2018 است.

مقامات ایرانی پس از آن خواستار Taerri انتشار در ازای سفید آزادی کامل سابق نیومکزیکو فرماندار و گروگان مذاکره بیل ریچاردسون گفت: Al Monitor.

Taerri محکوم شد به زمان خدمت کرده است و اجازه بازدید از ایران است. وزیر خارجه ایران جواد ظریف زمان ورود او در یک صدای جیر جیر با اشاره به “ایرانی گروگان” و Taerri دریافت فرش قرمز پذیرایی در تهران.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر کرد ایران نقش آن در مبادله.

“با تشکر از شما به ایران را نشان می دهد یک معامله ممکن است!” او در نوشت خود را صدای جیر جیر.

متی Petti یک امنیت ملی خبرنگار در منافع ملی. او در توییتر دنبال: @matthew_petti.

تصویر: ایسنا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>