آنا کندریک می خواستم به ‘قتل همه’ در ‘گرگ و میش’ بازیگران در طول فیلمبرداری

نه چندان خوشحال خاطرات? آنا کندریک به عقب نگاه کرد او تجربه فیلمبرداری گرگ و میش و توضیح داد که چرا این پروژه نه به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان به نظر می رسد روی صفحه.

“من فقط به یاد داشته باشید که خیلی سرد و پر از بدبختی و من فقط به یاد داشته باشید من صحبت کردن به طور کامل آغشته به طریق و احساس مانند,” شما می دانید این است که واقعا یک گروه بزرگ از مردم و من مطمئن هستم که ما خواهد بود دوستان خود در زمان های مختلف, اما من می خواهم به قتل همه'” بازیگر 34 گفت Vanity Fair در مصاحبه منتشر شده در اوایل این ماه.

Kendrick سپس اذعان کرد که شرایط سختی ایالات بازیگران. “اگر چه آن را نیز نوعی از پیوند” او به یاد می آورد خنده. “وجود دارد چیزی در مورد این بود که مثل شما رفتن را از طریق برخی از تروما رویداد. مانند شما تصور کنید افرادی که برای زنده ماندن در یک وضعیت گروگان و شما نوع پیوند برای زندگی است.”

Michael Welch Anna Kendrick Christian Serratos Justin Chon
Michael Welch, Anna Kendrick, Christian Serratos و Justin Chon در The Twilight Saga: Breaking Down – قسمت 1 پایتخت تصاویر

این Pitch Perfect ستاره اشاره کرد که او و costars “همه می دانیم هر یک از دیگر کمی بهتر” در حالی که تیراندازی عاقبت گرگ و میش: ماه جدید.

Kendrick بعد به شوخی در مورد نهایی خود را ظاهر در فیلم سریال The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1. “این فقط یک عروسی صحنه که در آن دوباره گفتم:” این مردم هستند به طوری عجیب و غریب و شما در نیمه منجمد گل در چه بود نهایی صحنه فیلمبرداری برای همه” او نشان داد. “من به در آمده و کار را برای یک یا دو هفته و هر کس دیگری ارائه شده است خود را با خون و عرق و اشک برای پروژه برای ماه می باشد. من نشان می دهد تا در پایان و من مانند ” بچه ها ما آن را انجام داد. آن را بیش از.'”

Anna Kendrick Wanted to Murder Everyone in Twilight Cast While Filming
Anna Kendrick مگنوس Sundholm/شاتر

به زندگی عشق بازیگر به نظر می رسد به عنوان جسیکا استنلی در سال 2008 را گرگ و میش, 2009 را ماه جدید, 2010 The Twilight Saga: Eclipse و 2011 را Breaking Dawn – Part 1. سری نتیجه گیری با 2012 The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2.

این گرگ و میش — فیلم بر اساس رمان by Stephenie Meyer — ستاره دار کریستن استوارت (بلا سوان), رابرت پتینسون (ادوارد کالن), Taylor Lautner (Jacob Black), اشلی گرین (آلیس کالن), هاردکور لوتز (Emmett Cullen), نیکی رید (Rosalie Hale), Jackson Rathbone (جاسپر هیل), Peter Facinelli (کارلایل کالن), Billy Burke (چارلی سوان) و Elizabeth Reaser (Esme Cullen).

Kendrick, برای او که قبلا ساخته شده و نور از او در حق رای دادن. “مقدس s—t” او توییتی در نوامبر سال 2018 است. “من فقط به خاطر من در گرگ و میش.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de