Anok یای آدرس Carine Roitfeld را ‘تن ناشنوا’ نظر میان BLM تظاهرات


Anok Yai Addresses Carine Roitfeld’s 'Tone Deaf' Comment Amid the BLM Protests
Anok یای; Carine Roitfeld. Flavio Lo Scalzo/AGF/شاتر; مت بارون/شاتر

سوپر Anok یای است که پرداختن به Carine Roitfeld‘s نظرات در یک مقاله در مورد نژاد پرستی در صنعت مد است.

برای تازه کردن کمی در میان جورج فلوید اعتراض CR مد کتاب بنیانگذار نوشته شده در Instagram عکس از او استقبال آیی. در عنوان او به سادگی نوشت: “از دست تو” و رژیم غذایی پرادا گزارش شده است که او بعد از اظهار نظر “Anok سیاه نیست او دوست من است.” او دریافت که بسیاری از واکنش با مردم در تماس با آن “تن ناشنوا” و “عمیقا توهین آمیز است.”

در یکشنبه, ژوئن 3, 65 ساله مد افسانه نوشته شده یک عذرخواهی به او Instagram خوراک. “من می خواهم صمیمانه عذر خواهی برای من در نظر قبلی که ارسال شده و در رسانه های اجتماعی,” او نوشت. “قصد من این بود برای ابراز عشق و حمایت دوست عزیز من Anok آیی – به deafen پیام من. من می دانم که من باعث درد بیشتر و صدمه زدن به جامعه است که من به دنبال پشتیبانی می کند.”

در حال حاضر یای ساخت صدای او شنیده وافرش به نگارش مقاله برای O, مجله اوپرا با عنوان “Anok یای می گوید: سیاه و سفید مدل نباید به آموزش صنعت مد مورد نژاد پرستی.”

در این قطعه او می نویسد: در مورد برخوردهای نژادپرستانه او به عنوان یک بچه که تعصبات او فکر خواهد برود هنگامی که او یک مدل است. “متاسفانه که چنین نیست,” او می نویسد. “به جای برخوردهای نژادپرستانه فقط بیشتر شد عمومی و افشای.”

او می گوید: بخش عظیمی از این مشکل آمده است از “عدم واکنش در مجموعه و یا پشت صحنه” ساخت کسانی که برای خود ایستادن به تنهایی و آسیب پذیر است.

او پس از غواصی به حادثه اخیر با Roitfeld که او می گوید که “نامطلوب” و “یکی از بسیاری از شبیه microaggressions من تجربه کرده ام در طول زمان در مد.” اما در حالی که او را به رسمیت می شناسد که صنعت مد “نیاز به تبدیل شدن به تحصیل…و سریع,” او می گوید آن است تا به سیاه و سفید مدل برای انجام آموزش.

“سیاه و سفید مدل باید به آموزش کار حرفه ای چگونه به مقابله با ما پوست و مو در روز و روز را. آموزش خود آمده و آماده شده است. آن کار خود را,” او می نویسد. “جهان در حال تغییر است درست قبل از چشم ما و ما نمی تواند تحمل و عدم تحمل دیگر هیچ.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net