Bekah مارتینز واکنش نشان می دهد به گرت Yrigoyen منع او از شام

بیشتر دو تاریخ! Bekah مارتینز در واکنش به اینکه ناخوانده به گرت Yrigoyen و Becca Kufrinخانه پس از او در مخالفت با Yrigoyen پست در حمایت از پلیس در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

در اوایل این ماه مارتینز با انتقاد از کالیفرنیا بومی بیانیه در دفاع از افسران که ناشی از فشار در دوستی خود را — و منجر به Yrigoyen, 31 ارسال در رسانه های اجتماعی که او “دیگر دعوت شده بیش از.”

“من نمی دانم منظور من Becca را Becca و گرت گرت” مارتینز, 25, گفت , اشلی Iaconetti و بن هیگینز در جمعه, ژوئن 8 قسمت از “تقریبا مشهور” پادکست. “من دوست دارم Becca و من احترام زیادی برای او. و گرت است گرت.”

باردار ستاره اضافه شده: “من نمی خواهم به خصوص گرت و من علاقه مند به داشتن شام با او.”

Bekah Martinez Explains Her Issues With Garrett Yrigoyen Police Post
Bekah مارتینز و گرت Yrigoyen RB/Bauergriffin.com/مگا; Broadimage/شاتر

مارتینز در ادامه توضیح داد که او امیدوار است مسائل بین او و Yrigoyen نیست “تاثیر رابطه من با Becca” اما توضیح داد که این دو نبوده است “سوپر نزدیک” در سال گذشته یا بیشتر.

پس از Higgins همچنین 31 اشاره کرد که او فکر نمی کنم که Yrigoyen اولیه ارسال شد ارسال شده در Instagram در ژوئن 4, نوشته شده با “بیمار قصد” فرزنو کالیفرنیا بومی توضیح داد که “قصد ندارد واقعا پاک کردن تاثیر هر چند.”

سابق لیسانس ستاره و سپس خراب شد به همین دلیل او در پاسخ به سابق لیسانس شرکت کننده پست در آن او ابراز حمایت خود را از پلیس در یک پیام طولانی.

“برای من مهم است به رسمیت شناختن آنهایی که ایستاده در شکاف قرار داده و زندگی خود را در خط و هر روز برای انسان ها از نژاد های مختلف و قومیت از جمله کسانی که از آنها نفرت. نازک خط آبی نشان دهنده هر یک افسر حفاظت از معترضان خواص و کسب و کار در حالی که تهدید به حمله, شات, شات در برخورد با وسایل نقلیه و دیگر اشکال خشونت” او نوشت: در بخشی. “شده اند وجود دارد بیش از 300 مجروح یا کشته تنها در یک هفته. آنها رنج می برند عواقب بیش از یک عمل آنها را مرتکب نشده. آنها همچنان برای قرار دادن در وقت اضافه به دور از خانواده خود را خاموش ماندن در حالی که تهدید منفور و حمله.”

مارتینز توضیح داد: “چه زحمت من خیلی در مورد این سکوت سیاه و سفید زندگی می کند.”

او گفت که زمانی که آن را به او آمد های مربع سیاه و سفید و سپس صحبت کردن در مورد او نفی پیام برابری و همبستگی.

“آن را تقریبا به هر چیزی در همه به نظر من به دلیل هنگامی که شما در حال انجام است که من آن را شخصا به خصوص اگر شما در حال رفتن به ارسال کامل بر روی پایان نامه در مورد پلیس شما مرتب کردن بر اساس از تلاش برای تبرئه خود از این مسئولیت” او ادامه داد. “مانند,” آره, من برگزار فضا و من نوشته شده این مربع سیاه و سفید و کار من در اینجا انجام می شود.’ و این به نظر من این بیشتر شبیه به یک روابط عمومی حرکت می کند. من نمی بینم که چگونه است که ارائه هر گونه واقعی ماست.”

مارتینز توضیح داد که دلیل او موضوع را با Yrigoyen کلمات مورد قضاوت پلیس با “اقدامات چند بد” است که او نمی آدرس سیاه زندگی مهم جنبش است.

“شما در حال گرفتن فضا برای صحبت در مورد چیزی. آن را تقریبا مانند مفهوم ضمنی این است ” بله اما.’ و من نمی دانم من که واقعا مسئله بزرگ” او نشان داد. “و برخی از چیزهای دیگر که او گفت: در پست خود است نه همه پلیس اساسا چیزی است که او گفت: و شما می دانید که آنها باید مسائل را بیش از حد و آن را مانند آن را نه فقط در مورد یک یا دو آشکارا نژادپرستانه پلیس است.”

مارتینز افزود: “هیچ جا او به صراحت می گویند آبی زندگی می کند اما این چیزی است که من میگویم. معنای تلویحی این است که ” بله اما.’ اما پلیس’ وقتی که هیچ چیز گفته شد در وهله اول در مورد سیاه و سفید زندگی می کند.”

که به زودی به مادر دو نشان داد که او پس از یک کمک مالی به پولیس ملی پاسخگویی پروژه در Yrigoyen نام.

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>