بیلی لی NeNe گربه وحشی, tattooed بیشتر براوو ستاره ها واکنش نشان می دهند به ‘Vanderpump قوانین اخراج

آماده برای تغییر ؟ بیلی لی, NeNe گربه وحشی, tattooed و بیشتر براوو ستاره خوشحال هستند برای دیدن این شبکه انجام درست پس از شلیک چهار ستاره از Vanderpump قوانین گذشته اظهارات نژادپرستانه است.

ما هفتگی تایید شده در شنبه, ژوئن 9, که براوو و تکامل رسانه ها تا به حال قطع روابط با Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni.

“خوب alrighty سپس” گربه وحشی, tattooed, 52, نظر در براوو را Instagram اعلام روز سه شنبه. “در حال حاضر ما چند سوال بپرسید در مورد در مناطق دیگر که در آن وجود دارد یک تفاوت عمده.”

سابق پمپ قوانین ستاره لی, 36, تقدیر شبکه در اقدامات خود را, اما همچنین خواستار توجه به براوو عدم تجاوز+ نمایندگی.

زنان خانه دار واقعی از پوتوماک ستاره Candiace دیلرد Bassett تکرار همکار او واقعیت تلویزیون ستاره احساسات هر دو ستایش براوو برای پاسخ خود را, اما اشاره به معایب خاص خود را در همان زمان.

“هر کسی می تواند به دنبال, رهبر,” او نوشت: از طریق توییتر در روز سه شنبه. “چه جدا طوطی از عوامل تغییر/trailblazers است که درک و عمل است. چرا مهم است برای حذف این افراد که خود را نگه داشته شغل ماه ها و سال های پس از خود را بی احتیاطی ساخته شد؟”

Bassett, 33, ادامه داد: “همچنین, آیا در شیطان از جزئیات. از دست دادن شغل خود را به خصوص در چنین یک پلت فرم است ، به جای تجلیل از سرنوشت خود بیایید جشن می گیرند و آنچه در آن می ایستد برای: نوک کوه یخ از بین بردن یک قرن طولانی سخنرانی دراز وشدیداللحن از ظلم و ستم & نژادپرستی است.”

در حالی که بسیاری از ستاره ها در درون براوو خانواده می باشد با اقدام سریع به فشار از چهار ستاره خود را در زمان castmates شوکه شده بودند به آنها آموخته شده در مورد این اخبار در کنار مردم است.

“بقیه بازیگران است فقط پیدا کردن اخبار در مورد اخراج. آنها شوکه شده” خودی گفت: ما به طور انحصاری است. “هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای به بازیگران مورد برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری برای فصل آینده است.”

انتشار شرودر 31 و Doute, 37 آمد و پس از ایمان Stowers به یاد می آورد تجربه خود را از اینکه تنها سیاه و سفید بازیگران عضو از این سری در سال 2016. او نشان داد در طول یک ماه ژوئن 2 Instagram زندگی می کنند که دو ستاره به نام پلیس و به دروغ ادعا کرد که او یک زن است که مقامات به دنبال آن بودند بر اساس رنگ پوست و خالکوبی.

هر دو شرودر و Doute عذرخواهی علنی برای بخشی خود را در این حادثه در روز شنبه, ژوئن 7, اما به گفته یک منبع نه یکی رسیده به Stowers همچنین 31 به طور مستقیم.

“نواخته حساس دیدگاه از گذشته مطرح است. مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم به انجام بهتر” به سطح بعدی پایه نویسنده که پس از از دست تایید معاملات نوشت طریق Instagram. “من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن به من ایجاد می شود.”

برای او بخشی Doute اصرار داشت که اقدامات او “بودند و نه با نژاد رانده شده” اما توضیح داد که “امتیاز کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال شده است می تواند به [ایمان].”

Boyens و Caprioni بودند که جدید نشان می دهد, در فصل 8, منتشر شد پس از ساخت عناوین در ژانویه هنگامی که توییت استفاده نژادی تهمت از خود گذشته مطرح است. هر دو عذرخواهی کرد و برای بار دوم در طول نمایش این مراسم در تاریخ 2 ژوئن.

پس از اخراج شدن ستاره ها صحبت نکرده publicly اما یک منبع گفت:” ما که شرودر “شگفت زده و ناراحت” توسط چه برخوردی است. “Stassi انتظار برای اخراج می شود” خودی اضافه شده است.

Stowers از سوی دیگر به گفته نیویورک پست صفحه شش که او احساس می کند “بنابراین توجیه استودیو و تولید قادر به دیدن آشکار نژادپرستی و ایجاد این تغییرات مثبت.”

پایین ببینید که چه برخی از ستاره از زنان خانه دار واقعی فرانشیز و سایر براوو سری باید بگویم در مورد بازیگران shakeup.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>