ابتلا به موش؟! داخل Kirsten Dunst and Jesse Plemons’ قرنطینه زندگی

کیرستن Dunst‘s تجربه quarantining با او نامزد Jesse Plemonsو خود را 2 سال با پسر انیس بوده و به دور از خسته کننده.

“ما می خواستیم به بیرون از شهر, از, Auckland, بنابراین ما اجاره خانه برای پسر ما به برخی از چمن به اجرا در سراسر در” این در حال تبدیل شدن به یک خدا در فلوریدای مرکزی ستاره, 38 گفت: لس آنجلس تایمز در مصاحبه ای که منتشر شده در شنبه, ژوئن 9. “وجود اسب در اطراف در اینجا. و ما دو گربه ها با ما زندگی می کنند یکی از آنها Sid ما به ارمغان می آورد یک ماوس هر شب.”

Dunst افزود: “شب گذشته جسی و من نشسته بودند و او به ارمغان می آورد کامل خرگوش. من هرگز دیده می شود بسیار لاشه در زندگی من است. من برداشت a[n] … تخم چشم شب دیگر.”

Kirsten Dunst Reveals How Quarantine Life With Jesse Plemons and Their Son Ennis Has Been
کیرستن Dunst and Jesse Plemons می رسند والاتر از “El Camino: یک Breaking Bad فیلم” در ریجنسی روستای تئاتر در وست وود کالیفرنیا در 7 اکتبر 2019. اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

نه تنها این, اما فارگو آلوم گفت که Plemons, 32 بود “برای گرفتن یک موش در حمام ما دیگر شب و پرتاب آن به بیرون.”

هر چند انیس نگه داشته است او را “عاقل” در قرنطینه آنها تا به حال یک تجربه جالب آموزش او. “دیروز به ما اجازه دهید او را برهنه در تمام طول روز و او می خواهم ادرار خارج در چمن. او فکر کرد که این خیلی خنده دار,” او توضیح داد. “او بسیار خوشحال بود او می تواند ادرار مثل یک سگ. این کمک می کند تا او را با خود آموزش. او هل دادن خیلی سخت سعی کنید به ردهها چون او را خیلی دوست داشت.”

به ماری آنتوانت بازیگر تا به حال طرح های مختلف در ذهن قبل از حل و فصل کردن با جمعه شب چراغ آلوم. “من فکر کردم من می خواهم که یک زمان سخت شدن, حامله, اما آن را تعجب آور بود,” او توضیح داد: به Net-A-پورتر پورتر ویرایش در اوت 2019. “اگر من تا به حال ملاقات جسی من را منجمد تخم مرغ من. [اما] آن را احساس می کند مانند من lucked.”

اگر این جفت ارز هنوز به طور رسمی کراوات گره Dunst گفت: ما و دیگر خبرنگاران که در ماه اوت که جفت هستند “قطعا رفتن به یک عروسی در نهایت.”

“اما [آن را] احتمالا [بود] کوچک [مراسم] در خانه و یا چیزی واقعا صمیمی,” او اضافه شده است. “نه یک عروسی بزرگ.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>