Channing Tatum, Jamie Foxx حضور جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون

ادای احترام خود را. مشاهیر از جمله Channing Tatum and Jamie Foxx پیوست جورج فلوید عزیزان در هوستون در سه شنبه, ژوئن 9, به پرداخت ادای احترام به مردی که مرگ در بازداشت پلیس موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

46-سال درگذشت on May 25, مینیاپولیس, افسر پلیس , Derek چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. نه تنها فلوید مرگ جرقه جهانی, سیاسی, جنبش, اما آن را نیز باعث شده است که بسیاری — از جمله عمده stars — به افتخار او با حضور در یکی از خدمات مراسم تشییع جنازه.

تاتوم 40 و Foxx, 52, میان بالا مشخصات ستاره است که در ظاهر در هوستون جمع آوری است. NFL ستاره J. J. وات و D. J. خوانندهسابق NBA بازیکن Stephen Jackson, Houston Texans رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت کال مک نیر و نوازنده Al B. شوید! نیز حضور داشتند.

Ne-Yo انجام شده “آن را بسیار سخت برای خداحافظی به دیروز” توسط Boyz II Men در حالی که Rev. Al Sharpton خطاب به عزاداران در طول یک سخنرانی احساسی و عاطفی.

“خدا در زمان را رد کرد و سنگ ساخته شده و او را سنگ بنای یک حرکت است که رفتن به تغییر کل جهان گسترده” Sharpton, 65, گفت:. “خانواده خود را در حال رفتن به شما از دست جورج اما ملت خود را در حال رفتن برای همیشه به یاد داشته باشید نام خود را. چون گردن شما یکی است که نشان دهنده همه ما و چگونه شما دچار این است که چگونه همه ما رنج می برند.”

فلوید زندگی است که به خاطر در خدمات متعدد پس از مرگ او. برای اولین بار برگزار شد Frank J. Lindquist پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا در 4 ژوئن.

در آن یادبود شمال مرکزی دانشگاه رئیس جمهور دکتر اسکات هاگن اعلام کالج جدید جورج فلوید یادبود صندوق کمک هزینه تحصیلی خواهد شد که با توجه به جوان سیاه رهبران. هاگن نیز رهبری یک کلمه از نماز Sharpton به مداحان و کشیش جری مک آفی خواندن کتاب مقدس کتاب مقدس. ستاره ها از جمله Kevin Hart, Ludacris, تیفانی Haddish, T. I. and Tyrese سفر به مینه سوتا برای این سرویس.

فلوید مشترک خود را 6 ساله به دختر, سکس با دختر واشنگتن. در طول یک پرده مصاحبه با صبح بخیر آمریکا در ژوئن 3, واشنگتن باز کرد تا در مورد فلوید زندگی. “او فقط می خواستم او را به بهترین” او در آن زمان گفت. “ما در تلاش بودند تا او آنچه او تا به حال به عنوان یک مرد و او تا به حال به اینجا می آیند [به مینیاپولیس] به کار می کنند. و او گفت: من قصد دارم به بازگشت و دریافت میشم.”

در پایین حرکت برای دیدن عکس ها از فلوید را هوستون خدمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>