چین اخراج دانشمندان دانشگاه هاروارد مطالعه نشان می دهد COVID-19 پخش شد در ووهان در ماه اوت

فایل عکس: یک تصویر ایجاد شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تصویر می کشد 2019 رمان Coronavirus

لندن (العالم) – پکن را رد کرد و به عنوان “مسخره” یک دانشکده پزشکی هاروارد مطالعه از بیمارستان ترافیک و موتور جستجو داده که پیشنهاد جدید کروناویروس در حال حاضر ممکن است در چین در ماه اوت گذشته و دانشمندان آن گفت: ارائه هیچ شواهد قانع کننده از زمانی که شیوع آغاز شد.

تحقیقاتی که شده است peer-reviewed by دیگر دانشمندان با استفاده از تصاویر ماهواره ای از بیمارستان پارکینگ در ووهان – که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال 2019 – و داده های مرتبط با علامت نمایش داده شد در موتورهای جستجو برای چیزهایی مانند “سرفه” و “اسهال”.

نویسندگان این مطالعه گفت: بیمارستان افزایش ترافیک و علائم جستجو داده ها در ووهان تقدم مستند شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در دسامبر 2019.

“در حالی که ما نمی توانیم تایید اگر افزایش حجم به طور مستقیم مربوط به ویروس جدید ما شواهد پشتیبانی از دیگر کار های اخیر نشان می دهد که ظهور اتفاق افتاده است قبل از شناسایی در Huanan غذاهای دریایی بازار (در ووهان)” آنها گفت.

پل Digard یک متخصص ویروس شناسی در دانشگاه ادینبورگ گفت که با استفاده از موتور جستجو داده ها و تصاویر ماهواره ای از بیمارستان ترافیک برای تشخیص بیماری شیوع “یک ایده جالب با برخی از اعتبار.”

اما او گفت که این دادهها تنها همبستگی و – به عنوان دانشمندان دانشگاه هاروارد اشاره کرد – نمی تواند شناسایی شود.

“این قطعه جالب از کار, اما من مطمئن هستم که آن را به ما طول می کشد خیلی بیشتر رو به جلو” گفت: Keith نیل استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در بریتانیا دانشگاه ناتینگهام.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying خواسته در مورد تحقیقات در اخبار جلسه توجیهی در روز سه شنبه گفت: “من فکر می کنم این مسخره فوق العاده مسخره به آمده تا با این نتیجه گیری بر اساس مشاهدات سطحی مانند حجم ترافیک.”

دانشگاه هاروارد در تحقیقات که نوشته شده بود حاضر به عنوان یک اصطلاح preprint نشان داد یک افزایش تند در بیمارستان پارک ماشین اشغال در ماه اوت سال 2019.

“در ماه اوت ما شناسایی منحصر به فرد افزایش جستجوها برای اسهال بود که نه دیده می شود در قبلی آنفولانزا فصل یا آینه در سرفه جستجو در داده ها ،

نیل گفت: “این مطالعه شامل ترافیک در اطراف حداقل یک بیمارستان کودکان و در حالی که کودکان را بیمار مبتلا به آنفولانزا آنها تمایل به بیمار با COVID-19.

Digard هشدار داد که با تمرکز تنها در بیمارستان ها در ووهان در حال حاضر شناخته شده به کانون شیوع “مطالعه نیروهای همبستگی.”

“آن شده اند که جالب – و احتمالا خیلی بیشتر قانع کننده به دیده می شود کنترل تجزیه و تحلیل از دیگر شهرستانها چینی در خارج از هوبئی منطقه,” او گفت:.

دکتر اریک Topol مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت: روش تحقيق است و نه معتبر است و “بسیار غیر مستقیم و مبهم.”

Topol بود که نه درگیر با تحقیقات گفت که او شک و تردید شیوع بیماری در ماه اوت آغاز شد و بر اساس شواهد و مدارک او را دیده اند تا کنون. او و دیگران با اشاره به ژنتیک شواهد نشان می دهد این ویروس ساخته شده جهش از میزبان حیوانات به انسان برخی از زمان در پاییز.

“من نمی دانم در مورد اوت شروع,” دکتر گفت: Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی بود که درگیر در مطالعه است.

“روشن است این بوده است, پخش كردن, برای برخی از زمان قبل از آن به رسمیت شناخته شد و بنا به گزارش سازمان بهداشت جهانی در ماه دسامبر است.”

(گزارش شده توسط مرد Faulconbridge; گزارش های اضافی توسط سرخدار لوان تیان در پکن کیت Kelland در لندن و جولی Steenhuysen در شیکاگو ویرایش توسط نیک Macfie تیموتی میراث و لایحه Berkrot)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de