جورج فلوید و درک چوین ‘ضربه سر’ در کلوپ شبانه که در آن هر دو آنها کار می کرد به دلیل چوین را تجاوز با مشتریان سابق همکار می گوید

یک تصویر ترکیبی از جورج فلوید و درک چوین.

Philosine فلوید/Ramsey County

 • جورج فلوید و درک چوین “ضربه سر” در مینیاپولیس کلوپ شبانه که در آن هر دو آنها کار می کرد در سال 2019 یک همکار سابق گفت: CBS در روز سه شنبه.
 • فلوید و چوین با هم تداخل دارند در El Nuevo بازار مال فروشان قبلا گزارش شده بود اما مشخص نیست که آیا آنها تا کنون در این کار است.
 • فلوید و چوین مسائل بود “تا حد زیادی به انجام با درک بودن بسیار تهاجمی در داخل باشگاه با برخی از کاربران بود که مسئله” همکار دیوید Pinney گفت.
 • فلوید درگذشت مارس 25 بعد از چوین و سپس کار به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت در حالی که فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد.
 • چوین بود پس از اخراج از نیروی پلیس و به اتهام قتل درجه دوم.
 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جورج فلوید و درک چوین مامور پلیس به اتهام قتل در مرگ او نه تنها می دانستم که هر یک از دیگر از کار در مینیاپولیس, کلوپ شبانه, اما همچنین نمی تواند همراه یک همکار سابق گفته است.

در حالی که قبلا گزارش شده است که فلوید و چوین زمان کار در El Nuevo بازار مال فروشان متداخل بوده است مشخص نیست که آیا آنها در واقع ملاقات در کار است.

مالک سابق مایا سانتاماریا گفت: در حال مصاحبه است که او مطمئن نیستید که آیا این دو تعامل اما فلوید مشغول به کار به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش در داخل باشگاه در حالی که چوین گشت در خارج از باشگاه در حالی که خارج از وظیفه به عنوان یک افسر پلیس است.

اما دیوید Pinney که او نیز مشغول به کار در این باشگاه گفت: CBS در روز سه شنبه که این دو را قبل از ملاقات مرگبار روبرو می شوند مارس 25 زمانی که چوین سپس دستگیری او به عنوان یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

دیوید Pinney می گوید که او با فلوید و چوین در مینیاپولیس کلوپ شبانه و دو “ضربه سر.”

CBS

فلوید مرگ کرده و تظاهرات در سراسر ایالات متحده و باعث چوین را شلیک از مینیاپولیس اداره پلیس و دستگیری او به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

Pinney گفت: بدون شک وجود دارد در ذهن خود را که این دو با یکدیگر می دانستند و می دانستم که هر یک از دیگر “بسیار خوب.”

“آنها ضربه سر” Pinney گفت: از دو و اضافه کرد که مسائل خود را کرده بود “تا حد زیادی به انجام با درک بودن بسیار تهاجمی در داخل باشگاه با برخی از کاربران که یک موضوع است.”

در مصاحبه قبلی با, KSTP, سانتاماریا گفت که چوین کار کرده و این باشگاه برای 17 سال از آن باز بود و فلوید مشغول به کار به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش وجود دارد در سال 2019.

داخل El Nuevo بازار مال فروشان در خیابان دریاچه در مینیاپولیس که در آن چوین و فلوید کار می کرد در سال 2019.

نقشه های گوگل

Pinney را شناسایی چوین را در خلق و خوی به نظر می رسد به خط با چه سانتاماریا گفته است در مورد افسر سابق در مصاحبه.

او گفت BuzzFeed که چوین “خوب بود اما او خواهد افتاد و ضربه زدن به سرعت” و این که او متوجه رفتار خود را تغییر دهید در طول رویدادهای خاص برای جامعه است.

“چهره اش نگرش وضعیت تغییر خواهد کرد زمانی که ما شهری, شب,” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال مواخذه او را قبل از استفاده از اسپری فلفل بر مراجعان.

وقتی پرسید که توسط CBS در روز سه شنبه که آیا چوین “تا به حال یک مشکل با مردم” سانتاماریا گفت: “من فکر می کنم او از ترس و مرعوب” توسط آنها.

 • ادامه مطلب:
 • 18 شکایات در 19 سال و به اتهام قتل: آنچه ما می دانیم درباره ex-مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین
 • جورج فلوید و درک چوین مشغول به کار در همان کلوپ شبانه در مینیاپولیس برای کل 2019 اما ممکن است شناخته شده اند هر یک از دیگر
 • تصویری از جورج فلوید مرگ می تواند سرنخ به چه 3 سابق پلیس با کمک و معاونت در جرم قتل را دفاع از خود, کارشناسان می گویند
 • 2 از افسران پلیس به اتهام بیش از جورج فلوید مرگبار بازداشت شده بود در کمتر از 4 روز به کار خود وکلا می گویند

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>