جورج فلوید تظاهرات: وکیل بازداشت و پس از دو بار تف در سیاه و سفید و سیلی دیگری روز بعد


استفانی Rapkin mugshot: میلواکی شهرستان کلانتر دفتر

یک وکیل که تف نوجوان معترض در تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ بازداشت شده است دو بار در دو روز.

با توجه به چشم شاهد گزارش هایی از صحنه در شنبه استفانی Rapkin سفید 64 ساله ساکن حومه میلواکی از شوروود پارک ماشین خود را در وسط یک تقاطع به بلوک ضد نژادپرستی اعتراض با عصبانیت نادیده گرفتن خواسته است که او به عقب بر گردیم به ماشین و حرکت آن است.

به عنوان دیده می شود در فیلم به ضرب گلوله توسط یک تماشاچی است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین, Ms Rapkin با عصبانیت رد کرد و پس از آن تف در چهره یک جوان سیاه, تجمع اعتراضی که نزدیک او عصبی جمعیت است. او دستگیر شد و در بعد از آن شب اما نه حمل و نقل به شهرستان میلواکی زندان به دلیل محدودیت در محل برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

روز بعد خانم Rapkin دوباره دستگیر شد و پس از یک درگیری با معترضان در خارج از خانه بودند که گچ در پیاده رو با پیام های از جمله “نژادپرستانه” و “من تف کودک”.

با توجه به شروود اداره پلیس, Ms Rapkin آمد از خانه او شد و شفاهی تهاجمی پس از آن سیلی از معترضان در قفسه سینه تحت فشار قرار دادند و او به دور از او.

او بنا به گزارش ها در برابر ماموران تلاش برای دستبند او را و سست عنصر یک افسر در کشاله ران شد اما در نهایت انجام شده از خانه او و رزرو در اداره پلیس. او در حال حاضر چهره چندین اتهام از جمله باتری به یک افسر اجرای قانون.

Ms Rapkin یک وکیل است در مواجهه گسترده opprobrium آنلاین از جمله از نوار ایالت ویسکانسین که رهبران آن را محکوم کرد رفتار او در Facebook post.

به عنوان رهبری نوار ایالت ویسکانسین” می خواند بیانیه “ما ناراحت و منزجر اقدامات یک وکیل که ادعا کرد در این صورت یک معترض در تظاهرات روز شنبه ،

“ما چشم پوشی نمی کند این رفتار تحت هر شرایطی – دوره. این نوار ایالت ویسکانسین قهرمانان صداقت و مدنیت و احترام در برخورد با مردم و همکاران و مشتریان و دادگاه.

“رفتار وکلا و دیگران به طور مستقیم منجر به اعتماد به نفس در سیستم قضایی ما. ما به صراحت حمایت در برابر عدالت و حق تمام شهروندان به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>