اندونزی رکورد را می بیند coronavirus عفونت به عنوان محدودیت سهولت


جاکارتا: اندونزی ارسال شده تعداد بی سابقه ای از عفونت کروناویروس شنبه جرقه تماس از کارشناسان بهداشت و درمان برای چهارمین پرجمعیت ترین کشور به شدت ترمز در کاهش محدودیت.

هفته گذشته پایتخت جاکارتا افتتاح مساجد برای اولین بار در نزدیک به سه ماه به عنوان فرماندار آن اعلام تدریجی بازگشایی توقیف دفاتر, رستوران ها, مراکز خرید و جاذبه های توریستی.

مشابه کاهش اقدامات اتفاق می افتد در سراسر مجمع الجزایر وسیع به نزدیک به 270 میلیون نفر به عنوان دولت نورد “جدید عادی” سیاست با هدف عنوان کردن یک سقوط در جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد است.

اما این حرکت به عنوان اندونزی ثبت یک افزایش در coronavirus موارد با یک روز تلفات پریدن به یک رکورد جدید از 1,241 عفونت در روز چهارشنبه.

این کشور COVID-19 نیروی کار chalked افزایش به بیش نظارت موثر.

“افزایش عفونت های جدید در نتیجه تهاجمی ردیابی” وظیفه نیروی سخنگوی Achmad Yurianto به خبرنگاران گفت:.

“این ثابت می کند که (ردیابی) آشکار است بیشتر موارد تایید شده,” او اضافه شده است.

رسمی اندونزی بیش از 34,000 موارد COVID-19 و 1,959 مرگ و میر. اما با یکی از پایین ترین تست نرخ این کشور واقعی تلفات به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود بسیار بالاتر است.

افزایش عفونت می آید پس از آنکه مقامات در اکثریت مسلمان اندونزی تلاش برای مهار یک جنبش توده ای از مسافران در پایان ماه رمضان ماه گذشته.

کارشناسان بهداشت هشدار داد که این کشور می تواند افزایش عفونت های بعد از نماز, روزه, ماه, و نام برای برگشت از کاهش سیاست.

“مناطق که در حال برنامه ریزی برای محدودیت و یا در حال حاضر انجام این کار, باید دوباره که تصمیم” سعید پنجی فرتونا Hadisoemarto متخصص اپیدمیولوژی در Padjadjaran دانشگاه.

“اگر تعداد موارد افزایش در جاکارتا برای چند روز آینده من فکر می کنم دولت را به جلو و ترمز اضطراری و بازگرداندن محدودیت,” او اضافه شده است.

هنری Surendra یک جاکارتا مبتنی بر اپیدمیولوژی اذعان کرد که بهتر است نظارت می تواند به ایفای نقش در افزایش موارد تایید شده.

اما اندونزی بود و در عین حال برای دیدار با دستورالعمل های WHO در پیش نیازها برای کاهش اقدامات از جمله گرفتن عفونت تحت کنترل Surendra گفت.

“این کمی نارس به لغو محدودیت,” او گفت:.

“اندونزی باید صبر کنید کمی طولانی تر است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>