ایران می گوید اجرا خواهد شد جاسوسی که به ما کمک کرد هدف کلی

صدها هزار نفر از ایرانیان پیوست و در جریان مراسم تشییع جنازه برای طبقه فرمانده نظامی قاسم سلیمانی, که ترور در آمریکا حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه باعث تلافی جویانه ایران از حمله آمریکا به اهداف خود در عراق (AFP Photo/Atta KENARE)

تهران (AFP) – تهران گفت: آن اجرا خواهد شد یک ایرانی را به اتهام جاسوسی برای ایالات متحده و اسرائیل پس از محکومیت تایید شد برای کمک به ما برای پیدا کردن اوباما کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین.

محمود موسوی مجد بود که به جرم جاسوسی در ایران نیروهای مسلح به خصوص سپاه قدس و در محل و حرکات شهید ژنرال قاسم سلیمانی”, سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: در یک کنفرانس خبری.

مجد شده بود گناهکار دریافت مبالغ زیادی از پول را از سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و موساد اسرائیل اسماعیلی گفت.

حکم تایید شد توسط ایران در دیوان عالی کشور خواهد بود و “انجام شده به زودی” سخنگوی اضافه شده است.

سلیمانی به رهبری سپاه قدس در این عملیات خارجی بازوی ایران, سپاه پاسداران و کشته شد در ماه ژانویه در حمله پهپاد در نزدیکی فرودگاه بغداد.

ایران انتقام با شلیک رگبار موشک های بالستیک در نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند در برابر پاسخ نظامی.

در حالی که این حمله در غرب عراق در پایگاه عین Al-Asad در سمت چپ هیچ ما سربازان مرده ده ها دچار ترومای مغزی.

مجد “روبرو خواهد شد که عواقب ناشی از اقدامات و کارشناسی ارشد خود را نیز شاهد عزم و ممکن است هوش رسیدن به جمهوری اسلامی” اسماعیلی گفت.

ایران در ماه فوریه دست به پایین شبیه حکم برای امیر Rahimpour, یکی دیگر از مرد به جرم جاسوسی برای آمریکا و اقدام به فروش اطلاعات هسته ای ایران.

تهران اعلام کرد در ماه دسامبر آن را به حال بازداشت هشت نفر “وابسته به سازمان سیا” و درگیر در سراسر کشور تظاهرات خیابانی که فوران ماه گذشته بیش از یک تعجب بنزین افزایش قیمت.

همچنین گفت: در ماه ژوئیه سال 2019 که آن را به حال برچیده سیا جاسوسی حلقه دستگیری 17 مظنون بین مارس مارس 2018 و 2019 و صدور حکم برخی از آنها به مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان این ادعا را رد کرد که “کاملا نادرست”.

– زندانی معاوضه –

ایران و آمریکا تنش ها افزایش یافت و در سال های اخیر به عنوان تهمت به دنبال یک کمپین از “حداکثر فشار” علیه امریکا دشمن قسم خورده.

پس از برداشت یک جانبه ایالات متحده از یک کلید توافق هسته ای با تهران در ماه مه سال 2018 تهمت ضربه آن را با جارو تحریم.

دو طرف به نظر می رسد برای رسیدن به آستانه درگیری مستقیم چندین بار در دو سال گذشته.

در عین حال با وجود تنش و بدون داشتن روابط دیپلماتیک رسمی از سال 1980 تهران و واشنگتن را درگیر در چندین زندانی معاوضه.

آخرین بود روز دوشنبه هنگامی که دانشمند ایرانی مجید طاهری به خانه بازگشت به ایران منتشر شد, نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید که تا به حال بازداشت شده در این کشور پس از دستگیری او در جولای سال 2018 است.

طاهری-یک ایرانی-آمریکایی که تا به حال مشغول به کار در یک کلینیک در تمپا, فلوریدا — برگزار شده بود در ما برای 16 ماه بیش از نقض تحریم های آمریکا با ارسال ویژگی های مورد ایران.

تهران نیز رد و بدل خبرنگار واشنگتن پست جیسون رضاییان در ژانویه 2016 برای هفت ایرانیان برگزار شد در این ما در روز توافق هسته ای به اجرا گذاشته شد.

در ماه دسامبر به ایران آزاد Xiyue وانگ ایالات متحده دانشگاهی در ازای دانشمند مسعود سلیمانی.

آمریکایی ها و دوگانه اتباع در حال حاضر شناخته شده برگزار می شود توسط ایران شامل سیامک نمازی پدرش Baquer و مراد Tahbaz.

دو نفر دیگر — غلام رضا Shahini و Karan Vafadari — گزارش شده است با قید وثیقه آزاد شد.

بسیاری از ایرانیان برگزار شد در این ما دو تبعه متهم به طفره رفتن از تحریم ها و یا صادرات کالا به ایران و یا با استفاده آمریکا از سیستم مالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>