کریستن Doute منعکس کردن دوربین در مراسم تبلیغی پس از ‘پمپ قوانین’ شلیک

نشان می دهد باید در! بخش دوم از Vanderpump قوانین‘ فصل 8 reunion وعده اصلی درام پس از Stassi شرودر, کریستن Doute و بیشتر اعضای بازیگران اخراج شدند از سری.

در تبلیغی برای جمعه, ژوئن 8 reunion قسمت Doute, 37, دیده شدن مقابله با costars و اشاره در خروج از خود ساعت پس از او و شرودر, 31, از کار اخراج شدند توسط براوو بیش از گذشته با نژاد غیر حساس ، “من رفته” او را تهدید کوه در می رم کردن دوربین با هر دو دست.

Kristen Doute Flips Off Camera Pump Rules
کریستن Doute کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP/شاتر

براوو تایید به ما هفتگی است که این مراسم خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود اخراج از چهار اعضای بازیگران در روز سه شنبه. “براوو و تکامل رسانه های امروز تایید کرد که Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni نمی خواهد بازگشت به Vanderpump قوانین” این شبکه در بیانیه ای گفت به ما.

شرودر و Doute بودند سرنگون کمتر از یک هفته پس از سابق costar ایمان Stowers باز بودن تنها سیاه و سفید بازیگران عضو در این مجموعه است. در حالی که صحبت کردن با Floribama ساحل‘s Candace برنج در Instagram Live Stowers, 31, نشان داد که سابق سور کارکنان به نام پلیس او را در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده. دو روز بعد هر دو سطح اساسی نویسنده و جیمز مای طراح تی شرت با صدور بیانیه های عمومی در مورد Stowers اتهامات.

Vanderpump Rules Reunion Will Air as Planned Amid Stassi Schroeder and Kristen Doute Firings
Vanderpump قوانین کریس Claudia Flores/براوو

“مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم را بهتر انجام دهد. من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن من باعث” شرودر نوشت: در روز شنبه, ژوئن 7. این “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان پس از از دست یک تعداد از تایید معاملات و کاهش یافته بود توسط شرکت روابط عمومی در پی رسوایی.

Doute نوشت: طولانی عذرخواهی خود را همان روز اعتراف است که او “با در نظر گرفتن برخی از زمان به واقعا روند” او اشتباهات گذشته. “من شرمنده و خجالت و فوق العاده متاسفم,” او نوشت: از طریق Instagram. “من بهتر انجام خواهد داد. من باید انجام دهید بهتر است.”

در حالی که شرودر و Doute شد بازیگران اصلی اعضای Boyens و Caprioni تا به حال فقط پیوست Vanderpump قوانین خانواده در این فصل است. در اوایل این سال آنها هر دو زیر آتش برای ساخت نژادپرستانه نظرات به رسانه های اجتماعی در گذشته — و هر یک از آنها عذرخواهی کرد در طول نیمه اول این مراسم قسمت در تاریخ 2 ژوئن.

“آن را OK و سپس آن را OK کن” Caprioni اعتراف کرد و افزود که او “عمیقا” ابراز تاسف با استفاده از هر موهن نظر. “من انجام بهترین من برای حرکت به جلو و به بهترین فرد می شود.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>