افسر پلیس لس آنجلس متهم بارها و بارها مشت زدن مرد به اتهام

لس آنجلس — یک افسر پلیس لس آنجلس بود که دیده می شود در فیلم بارها و بارها با مشت زدن یک مرد در یک برخورد در ماه آوریل بوده است به اتهام جنایت حمله به دادستان روز سه شنبه گفت.

افسر فرانک هرناندز 49 مجموعه به arraigned پنج شنبه در لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت.

“این یک اخلال در مورد استفاده غیر قانونی از زور در دست یک افسر پلیس” دادستان منطقه جکی Lacey در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که زور بود و نه از نظر قانونی لازم است و نه معقول.”

دادستان ها می گویند که هرناندز و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک تماس از یک خاطی در بسیاری خالی در بیل هایقتس در آوریل 27 و که “در طی یک درگیری بین پلیس و قربانی هرناندز متهم است به طور غیرقانونی مشت زدن به مرد غیر مسلح بیش از ده بار در سر و گردن و بدن است.”

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و هشدارها

قربانی نام اعلام نشده در بیانیه ای. ریچارد Castillo ماه گذشته واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال حاکی از این است که او مورد ضرب و شتم در این حادثه و وکیل او تایید کرد که Castillo است که قربانی در این حادثه که هرناندز متهم شده است.

“من فکر می کنم آن را واقعا خوب اولین گام در بازگرداندن عمومی ایمان در نظام حقوقی در این لحظه” Castillo, وکیل, وسلی Jieguan گفت: در یک مصاحبه تلفنی شنبه شب.

“بعد از دیدن فیلم هر دو شخص ثالث تصویری و دوربین ویدئو به عنوان آن را واقعا دشوار است برای توجیه عدم تعقیب او” Jieguan گفت.

یک سخنگوی دفتر دادستان منطقه گفت: هیچ اتهام هستند که در برابر قربانی.

هرناندز محروم شده تمام نیروهای پلیس و اختصاص داده شده است, صفحه اصلی, اداره پلیس لس آنجلس گفت. آن گفت: این شکایت و استفاده از نیروی تحقیقات در مراحل پایانی هستند.

“این بخش گرفته شده است این موضوع بسیار جدی از یک روز و او پاسخگو خواهد بود برای اقدامات خود را” رئیس پلیس میشل مور در بیانیه ای گفت.

این حادثه دستگیر شد در فیلم ضبط شده توسط اطرافیان و اداره پلیس نیز منتشر بدنه دوربین. در آن زمان مور به نام استفاده از زور در این ویدئو اخلال و گفت: بدنه دوربین را تغییر دهید که چگونه.

در تصویری که رفت, ویروسی, دو افسر دیده می شود ظاهر می شود به منظور به نوبه خود در اطراف در نزدیکی حصار در خارج از یک کلیسا است.

در این ویدیو یک مرد مامور می گوید مرد: “مبارزه نیست. شما در حال مبارزه است.” مرد پاسخ می دهد: “هیچ کس مبارزه است.” این افسر پس از آن پرتاب مشت به پشت سر مرد در حالی که فریاد profanities.

طرح دعوی در دادگاه واصل توسط Castillo می گوید این افسر با استفاده از بسته بارها و بارها با مشت به او حمله برای 20 یا بیشتر در ثانیه در حالی که دیگر افسر “موفق به مداخله کند.”

هرناندز رزرو شده بود و آزاد شده از بازداشت پنج شنبه بعد از ظهر از زندان گفت.

یک وکیل برای هرناندز گفت: ان بی سی لس آنجلس در ماه مه پس از ویدئو منتشر شد که او معتقد است که مامور می شود پاک از هر گونه خطا.

اگر محکوم هرناندز چهره ممکن است حداکثر مجازات حبس از سه سال در زندان شهرستان های دفتر دادستان منطقه گفت.

هیئت مدیره از پلیس لس آنجلس محافظ لیگ یک پلیس اتحادیه اروپا در بیانیه ای گفت که آنچه که دیده می شود در این ویدئو غیر قابل قبول است.

“در حالی که ما یک مسئولیت امانتی به ما ارائه کاربران با کمک از طریق امور داخلی اداری, روند, آنچه ما دیدیم که تصویری غیر قابل قبول بود و نه آنچه که ما در حال آموزش دیده برای انجام” هیئت مدیره گفت.

غیر قانونی به اتهام استفاده از زور توسط هرناندز رخ داده است حدود یک ماه قبل از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس که موجب تظاهرات در سراسر کشور و درخواست تماس برای پلیس اصلاحات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>