Ludacris یادگیری ‘خیلی’ از کودکان و نوجوانان در گفتگو در مورد نژاد پرستی

بهترین و عقب. Ludacris ساخته شده است که عدالت اجتماعی یک امر خانوادگی گرفتن کودکان خود را به تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و داشتن “مکالمات متعدد” با آنها در مورد نژاد پرستی.

“[من دختر خوب] بود سمت راست وجود دارد با من” رپر 42 گفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه, ژوئن 9, در حالی که ترویج Kid ملت است. “این [تظاهرات] که من انجام داده ام حق با او بود در کنار من … با علائم و همه چیز.”

ایلینوی بومی شده است افزایش دبیرستان فارغ التحصیل می شود “strong-minded و بسیار استراتژیک در تفکر او گفت:” ماتوضیح “او شروع به آموزش من همه چیز است. او فقط می خواهد بداند که چگونه او می تواند کمک کند. او بسیار سیاسی متهم شده و کمک می کند که او از لحاظ اینکه بخشی از چیزی. او می داند که وجود دارد یک تصویر بزرگتر از تلاش برای تغییر جهان است. … او به من آموزش بسیار, اما همچنین مایل به یادگیری است.”

این سریع و خشمگین star استقبال خوب در سال 2001 و نیز پدر Shaila, 23, Cai, 6, و, اهنگ, 5. آنهایی که کمی باید “خیلی بیشتر به یاد” پدر و مادر خود را از بالعکس Ludacris گفت ما.

Ludacris Says His Daughter Karma Teaching Him So Much Numerous Conversations About Race
Ludacris و دخترش سرنوشت پل. شاتر; حسن نیت ارائه میدهد Ludacris و دخترش سرنوشت پل/Instagram

این بازیگر گفت: “ما گفتگوهای اما دوباره آن را می آید و به کودک طرز فکر فقط مایل هر کس به هر کس. آنها خیلی بی گناه و آنها بسیار صادقانه و بی پرده در مورد چگونه آنها احساس. آنها می دانند که آن سخت است برای ما به درک و آن را سخت را برای آنها را به درک. که در مکالمه مداوم.”

بچه ملت بنیانگذاران گفت: ما چگونه آموزشی پلت فرم رسانه ها کمک می کند تا او را از “بازخورد” از کودکان است. “آنها استادانه درست شده و بر اساس آنچه شنیده و دیده می شود” که برنده جایزه گرمی به اشتراک گذاشته.

Ludacris نظارت روند ساخت “همراه” با خود بنیانگذاران شنی لعل. این جفت ارز راه اندازی خواهد شد KidNation.com بعد از این سال و “جوجه من بد” رپر شده است تندرست ایده های کسب و کار خارج از نوزادان.

Ludacris Says His Daughter Karma Teaching Him So Much Numerous Conversations About Race
Ludacris. حسن نیت ارائه میدهد Ludacris پل

“آنها به من آزمون هیئت مدیره برای همه چیز” او بوده برای ما. “ما باید آهنگ ها صحبت کردن در مورد علم و شکستن برخی از چیزهایی پایین. ما آهنگ هایی که در حال صحبت کردن در مورد گرفتن نمرات خوب و چگونه شما پاداش برای نمرات خوب. لیست در می رود و در.”

با گزارش برودی قهوه ای

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>