مکزیک coronavirus اوج هنوز هفته خاموش 600 جدید و میر شمارش

1 / 2

مکزیک coronavirus اوج هنوز هفته خاموش 600 جدید و میر شمارش

گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در مکزیکو سیتی

MEXICO CITY (ایسنا) – جدید کروناویروس موارد در مکزیک انتظار می رود برای حفظ و افزایش سلامت بالا کرد و گفت: حتی به عنوان دولت فشار تدریجی بازگشایی اقتصاد راه اندازی شد در آغاز این ماه است.

“ما هنوز نمی رسید حداکثر نقطه” معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: یک روز صبح در کنفرانس خبری. “برای چند هفته بیشتر ما را حفظ خواهد کرد اعلام وجود دارد بیشتر موارد امروز بیشتر از دیروز.”

ارزیابی خود را تا حد زیادی تکرار توسط مقامات سازمان بهداشت جهانی و سازمان بهداشت پان آمریکا در طول پخش کنفرانس خبری بعد در روز.

در حالی که مکزیک هنوز برای رسیدن به اوج عفونت آنها گفت: مسئولان باید افزایش تست قبل از هر گونه گسترده ای در مقیاس اقتصادی بازگشایی و چوب به اقدامات ایمنی از جمله اجتماعی فاصله.

دولت آمار و ارقام منتشر شده در سه شنبه شب نشان داد نزدیک به 600 مرگ و میر اضافه شده به رسمی تعداد کل عفونت های رز به 124,301.

به طور کلی و میر گزارش شده بود در 14,649.

در هفته های اخیر, امریکا پدید آمده است به عنوان کانون همه گیر با افزایش موارد حتی به عنوان جزر و مد از عفونت محو می شود در جای دیگر.

مقامات مکزیکی به تدریج افزایش پیش بینی از کل مرگ و میر و در حال حاضر هوا تا 35,000 مرگ و میر از طریق اکتبر.

یک مطالعه توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در هفته گذشته هوا به 75,516 مرگ و میر در ماه اوت.

دولت قبلا پیش بینی همه گیر خواهد اوج در اوایل ماه مه و ایالات متحده تحت فشار را آغاز کرده است بازگشایی آن carmaking صنعت است ضروری.

اما در نظر دارد تا بیشتر استراحت اجتماعی-فاصله اقدامات بودند را در خود نگه دارد که میزان عفونت در ادامه به افزایش است.

لوپز-Gatell که هماهنگ کشور پاسخ گفت: فاجعه بوده است اجتناب شود و حتی به عنوان مکزیک هفته گذشته پیشی گرفت و ایالات متحده برای اولین بار در روزانه و میر گزارش شده.

(گزارش شده توسط Daina بث سلیمان و داود Alire Garcia; ویرایش توسط فرانک جک دانیل شفق الیس و پیتر کونای)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>