مایکل جردن جلب 442 Lb مارلین در طول مسابقات ماهیگیری


Michael Jordan Catches Marlin During Fishing Tournament
مایکل جردن عمر وگا/تالار گفتگو/AP/شاتر

قلاب, خط و وزنه! مایکل جردن و خدمه در قایق خود را گرفتن 23, reeled موثر ماهی در طول 62 سالانه سنگ بزرگ مارلین مسابقات — یک 442 پوند blue marlin.

سابق شیکاگو بولز, بازیکن, 57, گیر افتاد, ماهی طول رقابت در مورهاد سیتی در ایالت کارولینای شمالی روز سه شنبه, ژوئن 9. اردن مارلین چشمگیر بود گرفتن قرار می گیرد اما تنها در مکان ششم برای سنگین ترین مارلین. اولین محل قایق آورده در یک 494.2-پوند مارلین با توجه به TMZ. اندازه به طور متوسط از مارلین ماهی می رسد 11 فوت ارتفاع و محدوده بین 200 تا 400 پوند است.

در تصویری دستگیر شده در این رویداد گرفتن 23 کشیده به اسکله و اردن پدید آمده بر روی عرشه به عنوان جمعیت را تشویق می کردند. این مارلین وزن شد و در آمد در 442.3 پوند است. ورزشکار جشن موفقیت خود را با خدمه اش که مطرح شده پشت ماهی عظیم با سیگار برگ در دست خود را.

متاسفانه نیویورک بومی ماهی نیست به اندازه کافی بزرگ برای واجد شرایط محل در بالا که حذف او از شانس برنده شدن در $3.4 میلیون پول جایزه. وهله اول برنده برای سنگین ترین گرفتن طول می کشد خانه 1.1 میلیون دلار. نیز وجود دارد یک $550,000 جایزه برای اولین قایق که جلب 500 پوند مارلین. سال گذشته برنده, گیر افتاد, شکستن رکورد 914-پوند مارلین.

هنوز هم وجود دارد بیش از دو روز باقی مانده در رقابت برای بازنشسته بازیکن بسکتبال احتمالا حلقه در حتی ماهی های بزرگتر. اردن در مصاحبه پست شده در مسابقات Facebook صفحه ای که او به دنبال به جلو به تلاش دوباره.

“من دوست دارم به عقب با کمی ماهی بزرگتر,” او گفت:.

Michael Jordan Catches Marlin During Fishing Tournament
مایکل جردن (R) حسن نیت ارائه میدهد از برت کندی/توییتر

این اولین بار است که اردن در شرکت بزرگ راک مارلین مسابقات اما شارلوت هورنتس صاحب رقابت در دیگر مسابقات ماهیگیری از جمله سفید مارلین باز در 2019.

اردن از بازنشسته NBA در سال 1993 در فقط 30 سال است. او قبلا ازدواج به Juanita Venoy از سال 1989 تا 2006. آنها را به اشتراک پسران جفری, 31 و مارکوس 29 و دختر یاس, 27. اردن ازدواج مدل ایوت پریتو در سال 2013. زن و پدر و مادر از کودک 6 ساله, دوقلو, ویکتوریا و Ysabel.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>