افسر پلیس که با قرار دادن انگشت وسط در تظاهرات و محروم از قدرت خود


معترضان شعار و موج علائم در اداره پلیس شیکاگو در اعتراض: (2020 گتی ایماژ)

یک افسر سابق پلیس شیکاگو را که خود را مطرح انگشت وسط به تظاهرکنندگان در طول جورج فلوید تظاهرات هفته گذشته اختصاص داده شده به میز وظیفه.

در جریان تظاهرات روز پنجشنبه گذشته یک افسر شد عکس, بالا بردن انگشت وسط هر دو دست خود را در اعتراض به پلیس سوار به دور از تظاهرات.

ناشناس افسر شده و محروم از قدرت پلیس توسط سرپرست David Brown, با توجه به بیانیه ای از پلیس شیکاگو بخش.

“افسر با استفاده مبتذل حرکت توهین آمیز به یک عضو از مردم در حالی که در وظیفه و در مدرسه کردند.” “عضو خواهد بود محدود به وظایف اداری در جهت سرپرست.”

روز دوشنبه شهردار شیکاگو لری Lightfoot به خبرنگاران گفت که او تا به حال نشان داده شده است یک عکس از افسر “به مردم انگشت” در اعتراض.

“ما پیدا کردن آن شخص و در نظر من است که فرد باید بلافاصله محروم از خود و نیروی پلیس و شروع روند برای او شلیک,” او گفت:.

شهردار افزود: “آنها باطل شده از حق خود به عنوان یک افسر سابق پلیس شیکاگو.”

اعتراض در سراسر آمریکا پس از مرگ آقای فلوید که پس از بازداشت توسط Derek چوین که در آن زمان بود مینیاپولیس افسر پلیس است اما در حال حاضر به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

این تظاهرات در مخالفت با خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی آغاز شده در مینیاپولیس اما به سرعت گسترش یافته و به شیکاگو و نیویورک در میان شهرستانها در هر ایالت در ایالات متحده است.

پلیس و درگیری با معترضان در سراسر آمریکا و برخی از افسران را فیلم برداری شده است و با استفاده از نیروی بیش از حد و antagonising معترضان مسالمت آمیز.

نه موارد بیش از حد زور توسط پلیس فیلم برداری شد در این فضا از یک هفته طول این تظاهرات با توجه به سی ان ان.

یک حادثه درگیر یک افسر در فورت لادردیل فلوریدا هل دادن یک معترض به طبقه بود که دو زانو مسالمت آمیز در تظاهرات.

هفته گذشته فیلم های منتشر شده در رسانه های اجتماعی از یک افسر سابق پلیس شیکاگو و فریاد ضد همجنس تهمت ها در یک تجمع اعتراضی. آن حادثه نیز تحت بررسی است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه Ms Lightfoot ستایش اکثریت این شهر ماموران پلیس اما روشن ساخته است که او و گروه نمی خواهد تحمل افسران که عبور از خط.

“در حالی که من اعتقاد دارم که اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس شیکاگو انجام داده اند کار خود را به خوبی و تحت شرایط دشوار باید اعمال محدودیت متاسفانه ما شاهد شواهدی از برخی که نمی,” او گفت:.

“ما نمی خواهد تحمل مردم که عبور از خط. ما نمی خواهد تحمل نیروی بیش از حد. ما نمی خواهد تحمل ناسزا و ضد همجنس نظرات که رفتار نشان, رفتار افتخار بودن یک افسر سابق پلیس شیکاگو و رفتار ارزش که ما به عنوان Chicagoans. ما نمی خواهد تحمل آن است.”

ادامه مطلب

جو بایدن به آدرس قدرتمند در جورج فلوید مراسم تشییع جنازه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>