Sarah Paulson و بیشتر وبلاگ پاسخ به J. K. Rowling ضد ترانس توییتهایی

قدرت توییتر. روز شنبه, ژوئن 6, نویسنده, J. K. Rowling آمد زیر آتش پس از ارسال چند توییتهایی که به ظاهر ناودان ترانس جامعه است.

جنجال زمانی آغاز شد که هری پاتر خالق 54 مشترک یک مقاله با عنوان “نظر: ایجاد یک برابر بیشتر پست-COVID-19 جهان برای افرادی که عادت ماهانه.” در علاوه بر این به لینک دادن به پست او پرسیدم’افرادی که عادت ماهانه.’ من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?”

هنگام دریافت عصبانی پاسخ که توضیح داد که تغییر جنسیت غیر دودویی و جنسیتی-nonconforming مردم می توانند عادت ماهانه, نویسنده ادعا کرد که او تا به انجام تحقیقات خود را.

“من بسیار از صرف سه سال گذشته کتاب خواندن وبلاگ ها و مقالات علمی توسط ترانس, مردم پزشکان و جنس متخصصان است. من می دانم که دقیقا همان چیزی است که تمایز این است که” تولید کننده توییتی. “هرگز فرض کنیم که چون کسی فکر می کند متفاوت آنها هیچ دانش است.”

رولینگ پس از آن مشترک بسیاری از توییتهایی دربارهی جنسیت.

“اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است. اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند” این نویسنده نوشت. “این ایده که زنان مثل من که بوده ام همدلانه به اطلاعرسانی دهه احساس خویشاوندی چرا که آنها آسیب پذیر در همان راه به عنوان زنان – یعنی به خشونت مردان – ‘نفرت’ ترانس مردم چون آنها فکر می کنم که واقعی است و در زندگی عواقب – یک مزخرف. من احترام هر ترانس فرد مناسب برای زندگی به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها. من می خواهم با شما اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند.”

پیام های خود را ایجاد می شود کاملا داد و بیداد, در رسانه های اجتماعی منجر به واکنش های افراد مشهور به عنوان به خوبی به عنوان تجاوز به حقوق سازمان GLAAD.

“اگر شما می خواهید خود را به مستقیم به حق خشم بیش از جی کی رولینگ آخرین anti-ترانس نظرات به چیزی مثبت و حمایت orgs که کمک, سیاه, ترانس مردم مانند @MPJInstitute, @blacktransusa, @TransJusticeFP, @Genderintell و @ukblackpride” این مقام GLAAD حساب توییتی در روز شنبه. “جی کی رولینگ در ادامه به چین با یک ایدئولوژی است که عمدا تحریف حقایق در مورد هویت افرادی که از ترانس. در سال 2020 وجود دارد هیچ بهانه ای برای هدف قرار دادن ترانس مردم است. ما ایستاده با ترانس جوانان به ویژه کسانی که طرفداران هری پاتر صدمه دیده توسط او نادرست و بی رحمانه توییتهایی.”

GLADD افزود: “با این راه به دنبال برخی از تابستان خواندن است ؟ ‘Percy Jackson نویسنده Rick Riordan نیست transphobic.”

این اولین بار نیست کی رولینگ آمده است در زیر آتش برای او توییتهایی. در دسامبر 2019 او مواجه واکنش پس از علنا حمایت انگلیسی محقق مایا Forstater که اخراج شد پس از ساخت transphobic نظرات.

حرکت را از طریق گالری برای بیشتر افراد واکنش به رولینگ آخرین نظرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de