شیف مطالبات پاسخ از پنتاگون در نظارت داخلی ناآرامی

واشنگتن — Rep. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات نوشت: پنتاگون روز دوشنبه ابراز نگرانی می کند که وزارت دفاع درگیر ممکن است “غیر قانونی یا غیر اخلاقی فعالیت های” مرتبط با دولت پاسخ های اخیر در سراسر کشور تظاهرات.

شیف یک دموکرات از کالیفرنیا نوشت: جوزف Kernan این وزارتخانه دفاع برای هوش و امنیت, درخواست در مورد اینکه آیا پنتاگون خواسته شده است یا در حال حاضر حمایت از تلاش ها برای نظارت تظاهرات. این نامه می آید روز پس از اخبار یاهو نشان داد که کارکنان این آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع (DIA) ابراز نگرانی طی مجازی تاون هال که آنها ممکن است reassigned یا وظیفه با حمایت اطلاعاتی داخلی تلاش در برخی از ظرفیت.

در نامه خود شیف اشاره به “ناگهانی و ضربه ای به شیوه ای که در آن نیروهای مسلح و اجرای قانون قطعات از سراسر دولت فدرال شده اند بسیج به تاریخ و عدم شفافیت در مورد سفارشات خود را” با دعوت از این اقدامات اخیر “عمیقا نگران کننده است.”

یوسف Kernan چپ و پسر رابرتز در تایید شنوایی قبل از کمیته نیروهای مسلح سنا در نوامبر 2017. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

“ما نگران آن است که آنها شده اند و یا ممکن است خواسته می شود برای انجام غیر قانونی یا غیر اخلاقی فعالیت های است که می تواند نقض آزادی های مدنی و ساییده شدن حتی بیشتر مشروعیت و اعتماد نظامی و اجرای قانون” او نوشت.

با توجه به نامه کمیته دریافت مقدماتی جلسه روز جمعه تنها یک روز پس از اخبار یاهو برای اولین بار گزارش داد که قطر تا به حال راه اندازی یک “داخلی هماهنگی گروه” برای پاسخ به درخواست ها از دیگر بخش های دولت در مورد تظاهرات.

اما شیف درخواست اطلاعات اضافی “به عنوان وضعیت توسعه.” یک سخنگوی شیف کاهش یافته است به ارائه اضافی تفسیر در این نامه است.

DIA متمرکز شده است تقریبا به طور کامل در جمع آوری اطلاعات خارجی به حمایت وزارت دفاع.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: او معتقد است که ممکن است نفوذ خارجی درگیر در این اعتراضات داخلی که اگر درست باشد می تواند اختیارات قانونی اجازه می دهد تا قطر برای کمک به بررسی آن دسته از اتصالات. اما تا کنون هیچ شواهدی از یک خارجی ارتباط پدید آمده در ارتباط با تظاهرات که برانگیخته با کشتن جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس.

یک سخنگوی قطر گفت: آژانس نبود ضلالت خارج از آن مراجع قانونی اما گفت اخبار یاهو که آن را به حال راه اندازی یک “داخلی هماهنگی گروه برای پاسخ به افزایش و مناسب به درخواست وزارت اطلاعات است.” یاهو نیوز گزارش داد که قطر مدیر سرهنگ ژنرال رابرت اشلی شخصا اطمینان خود را از نیروی کار که قطر شد “متمرکز خارجی nexus” به تنهایی و که او را به عنوان “پوشش بالا” اگر هر یک از کارکنان احساس آنها خواسته شد تا نسبت به انجام چیزی است که آنها را ناراحت کننده است.

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا. (J. Scott Applewhite/عکس از آسوشیتدپرس)

شیف خواسته Kernan برای تایید بیشتر است که سازمان های نظامی از جمله قطر هستند که نمی خواسته برای حمایت از اجرای قانون, پاسخ به ناآرامی های مدنی “از جمله نظارت بر ارزیابی و یا در غیر این صورت پیگیری آمریکایی که در حال سرازیر شدن به خیابان ها و یا در غیر این صورت درگیر شدن در قانون اساسی فعالیت های حفاظت شده در داخل ایالات متحده است.”

علاوه بر شیف پرسید که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درخواست و یا قرار دادن فشار بر پنتاگون به انجام در غیر این صورت.

او درخواست اضافی جلسات از پنتاگون در مورد این مسائل بعد از 12 ژوئن و با تاکید بر نظارت کنگره بر نقش جمع آوری اطلاعات.

“این دقیقا به این خاطر از گذشته سوء استفاده از قدرت و غیر قانونی و یا فعالیت های نامناسب توسط [جامعه اطلاعاتی] سازمان که نظارت کنگره از [جامعه اطلاعاتی] تاسیس شد” شیف نوشت. “تضمین این که ما جلوگیری از عود گذشته نقض حیاتی برای حفاظت از آزادی های مدنی مردم آمریکا.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>