راز را! Iggy Azalea نشان می دهد او استقبال یک نوزاد پسر

شکستن سکوت کرد! Iggy Azalea نشان داد او مخفیانه استقبال از یک نوزاد پسر پس از انکار بارداری شایعات.

“من یک پسر” رپر 30 نوشت: در یکشنبه, ژوئن 10, Instagram داستان. “من نگه داشته در حال انتظار برای زمان مناسب به چیزی می گویند اما آن را احساس می کند مانند زمان بیشتر می گذرد بیشتر متوجه شدم من همیشه رفتن به احساس اضطراب برای به اشتراک گذاشتن اخبار است که غول با جهان است.”

Iggy Azalea Reveals She Secretly Welcomed a Baby Boy
Iggy Azalea در مراسم مد نوا x Cardi B راه اندازی رویداد در لس آنجلس در تاریخ 14 نوامبر سال 2018 است. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

گرمی نامزد در رفت و به نوشتن “من می خواهم به زندگی خود را اما می خواستم به آن را روشن او یک راز است و من او را دوست دارم فراتر از کلمات است.”

Iggy Azalea Reveals She Secretly Welcomed a Baby Boy
Iggy Azalea را Instagram داستان. حسن نیت ارائه میدهد Iggy Azalea/Instagram

در ماه آوریل ارزش دلار استرالیا در کف پشت در شایعات که او و Playboi Carti تا به حال استقبال از اولین فرزند خود را. “این امر می تواند بزرگ اگر شما را متوقف از پرداخت هر گونه ذهن به صورت تصادفی چای صفحات” او توییتی در آن زمان است.

هنگامی که یک Instagram follower اظهار نظر در وزن زیر ماه Azalea نوشت: “چرا من باید در به دست آوردن وزن به دلیل من می خواهم به ارسال چند selfies. وسواس با بدن شما بچه ها ناسالم است. من یک عکس از بدن من فقط در هفته گذشته من یک F–KING شش بسته. لطفا یک زندگی است. هر تصویر پست من نیازی به بدن من.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>