جمهوری خواهان مجلس سنا طرح خود را پلیس اصلاحات تلاش

1 / 4

جمهوری خواهان مجلس سنا طرح خود را پلیس تلاش اصلاحات

جمهوری خواهان مجلس سنا حضور هفتگی سیاست ناهار در کاپیتول هیل در واشنگتن

توسط پاتریشیا Zengerle

واشنگتن (العالم) – ایالات متحده آمریکا جمهوری خواهان مجلس سنا روز سه شنبه گفت: آنها کار خود را قانون برای رسیدگی به پلیس اصلاحات و نژادی و بی عدالتی به عنوان دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان نقل مکان کرد و به سمت رای دادن در این ماه بر آن گسترده لایحه اصلاحات.

رهبر اکثریت جمهوری خواه میچ مک کانل گفت: Senator Tim Scott, حزب فقط سیاه و عضو مجلس کنگره را رهبری تلاش و مهم بود که در این قانون مجلس سنا.

“ما هنوز در حال کشتی با امریکا را گناه اصلی. ما سعی می کنیم برای دریافت بهتر اما در هر حال حاضر و سپس آن را کاملا روشن ما یک راه طولانی از خط پایان” مک کانل گفت.

جزئیات این لایحه آن را منتشر نکرده اند. دو صفحه پیش نویس طرح قانون منتشر شده توسط سی ان ان شامل استقرار نقد و بررسی تخته که در آن شهروندان خواهد کمک به ادارات پلیس در بررسی استفاده از نیروی حوادث.

این لایحه همچنین نیاز به آموزش افسران در سیاست هایی که اعمال وظیفه در آنها را به دخالت در هنگام مشاهده افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد با توجه به پیش نویس.

علاوه بر این قانون را ایجاد دو کمیسیون: یکی به بررسی سیستم عدالت کیفری و دیگری به بررسی شرایط اجتماعی مؤثر سیاه مردان و پسران است.

سناتور صدفی Capito یکی از این گروه کار بر روی این لایحه گفت: انتظار می رفت که حداقل دو شاخک های یک نگاه پلیس اصلاحات و دیگری در تبعیض نژادی با پیشنهاد بهبود در سیستم عدالت کیفری.

اسکات گفت که او امیدوار بود که لایحه روز جمعه.

تا کنون Capito گفت: آن را شامل نمی شود فدرال ممنوعیت پلیس استفاده از chokeholds ذکر شده در ماه گذشته به قتل جورج فلوید که مرگ roused در سراسر جهان تظاهرات علیه نژاد پرستی. فلوید درگذشت به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه است. افسر شده است به اتهام قتل درجه دوم.

ایالات متحده دموکرات کنگره رونمایی قوانین گسترده در روز شنبه برای مبارزه با خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

به طور جداگانه در خانه شماره 2 حزب دموکرات نماینده Steny Hoyer به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه او با هدف قرار دادن یک خانه رای در یک پلیس لایحه اصلاحات در طول هفته از 22 ژوئن.

(گزارش شده توسط پاتریشیا Zengerle; گزارش های اضافی توسط دیوید مورگان ریچارد کوان و Doina Chiacu; ویرایش توسط دن Grebler و لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>