Stassi شرودر کریستن Doute شراب است انجام می شود پس از اظهارات نژادپرستانه

Bye-bye جادوگران از WeHo شراب. Nocking نقطه است که شرکت تولید کننده مشروبات الکلی ایجاد شده توسط کتی Maloney Stassi شرودر و کریستن Doute می گوید که دیگر نمی خواهد تولید و یا فروش نوشیدنی های پس از دوم جفت گذشته نواخته حساس اظهارات اخیرا مطرح است.

“مدت توافق ما با خانمها منقضی ماه پیش و ما را به انجام هر گونه باقی مانده موجودی را از وب سایت” یک هرزه برای Nocking نقطه گفت: ما هفتگی در روز سه شنبه, ژوئن 9. سه نفر منتشر pinot grigio – پایه جادوگر Potion No. 1 – در فوریه 2019 و عرضه Potion No. 2 اساسی جادوگر آناناس ژوئیه گذشته.

اگرچه به ظاهر یک لینک به pinot grigio هنوز به طور خلاصه فعال در شنبه هرزه روشن است که شراب شده است “به فروش می رسد و حذف از اصلی ما برای بسیاری از سال.”

“آن از بین رفته و ما نمی خواهد ساخت یا فروش بیشتر” هرزه اضافه شده است. سه نفر آناناس نیز حذف شده از Nocking نقطه وب سایت.

علاوه بر این شراب تاسیس شد توسط اندرو هاردینگ و کلید ستاره Stephen Amell, با انتشار بیانیه ای در مورد موقعیت خود در زندگی توجه به جنبش و نژادی عدالت در روز سه شنبه. “در همبستگی با سیاه, جامعه, Nocking نقطه می ایستد مستقیما در برابر سیستمیک ظلم است که در ادامه به ادعای بی گناه زندگی می کند. ما اعتقاد داریم روح واقعی این ملت است که قهرمانان تنوع برابری و عدالت برای هر فرد است.”

در این بیانیه که فرستاده شده به مشتریان از طریق ایمیل و مشترک در همه این نام تجاری حساب های رسانه های اجتماعی ادامه داد: “ما متعهد به حمایت از این جنبش و راه حل های حقوقی و تغییرات فرهنگی است که همه ما به شدت نیاز – و مورد نیاز برای بیش از حد طولانی است.”

براوو تایید کرد در یک بیانیه برای ما در روز سه شنبه که شرودر, 31, Doute, 37 و Vanderpump قوانین castmates حداکثر Boyens و برت Caprioni “نخواهد بود بازگشت” به واقعیت نشان می دهد برای فصل 9 بعد از گذشته خود را با نژاد غیر حساس نظرات به نور آمد.

شرودر و Doute مواجه واکنش در اوایل این ماه پس از سابق خود را costar ایمان Stowers نشان داد که براوو شخصیت تا به حال گزارش شده به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده بود.

این “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان و جیمز مای طراح لباس هر دو عذرخواهی در یکشنبه, ژوئن 7. شرودر به او گفت Instagram followers که او “پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن من باعث شد” در حالی که Doute اعتراف کرد که او “امتیاز کور [او را] از حقیقت اجرای قانون را درمان سیاه جامعه است.”

ما بعد از شکست این خبر که ستاره واقعیت “نمی رسیدن به ایمان به طور مستقیم” قبل از علنا عذرخواهی.

منابع متعدد گفته ما که Vanderpump بازیگران متعجب خروجی. “بقیه بازیگران است فقط پیدا کردن اخبار در مورد اخراج. آنها شوکه شده” یک خودی توضیح داد. “هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای به بازیگران مورد برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری برای فصل آینده است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>