‘توقف درمان ما مانند حیوانات: پلیس نیویورک رئیس اتحادیه بازدید بیش از تصویر از پلیس و می گوید فلوید قتل و ‘نفرت انگیز’


پلیس نیویورک خیرخواه انجمن رئیس جمهور مایک o’meara آمار در قانونگذاران و مطبوعات برای بدنام کردن پلیس: فاکس نیوز

سر از یک ایالت نیویورک پلیس افزود: این آمار در هر دو مجلس و رسانه ها برای درمان پلیس مانند “حیوانات و اراذل و اوباش” و برای بدنام کردن این حرفه است.

مایک o’meara رئیس پلیس نیویورک خیرخواه انجمن ایستاده در مقابل یک گروه بزرگی از افسران پلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که 375 میلیون تعاملات بین مردم و پلیس در هر سال هستند “به شدت مثبت”.

در عین حال او گفت که او به عنوان خوانده شده تمام هفته است که در جامعه مادران نگران فرزندان خود را به خانه از مدرسه بدون کشته شدن توسط پلیس.

یک نا امید آقای o’meara گفت: “آنچه در جهان ما زندگی می کنند ؟ که اتفاق نمی افتد. این اتفاق نمی افتد!”

“من درک چوین. آنها نه او.” او گفت با اشاره به مینیاپولیس افسر پلیس که به کشته شدن جورج فلوید. “او کسی کشته. ما نمی. ما محدود است.”

صحبت از طرف مونتاژ افسران او گفت: “همه در تلاش برای shame ما. قانونگذاران. مطبوعات است. همه در تلاش برای شرم ما را به حال خجالت از ما حرفه ای است.”

برگزاری تا خود را به پلیس نشان او گفت: “شما می دانید چه ؟ این رنگ توسط کسی که در مینیاپولیس. آن را هنوز هم یک درخشش بر روی آن و پس از انجام آنها.”

آقای o’meara افزود: با عصبانیت: “توقف درمان ما مانند حیوانات و اراذل و اوباش و شروع به درمان ما با برخی از احترام! این چیزی است که ما امروز به اینجا می گویند. ما شده ایم چپ از گفتگو. ما شده ایم تخطئه. این نفرت انگیز است.”

وثیقه تعیین شده است در $1.25 m برای آقای چوین است که به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس بیش از مرگ آقای فلوید. سه نفر دیگر از ماموران نیز متهم شده است.

آقای فلوید مراسم تشییع جنازه صورت گرفت در هوستون, تگزاس, در روز سه شنبه بعد از ظهر.

“ما نمی پوشی مینیاپولیس. ما صریحا رد آنچه او به عنوان نفرت انگیز است. آن را نفرت انگیز! آن چیزی است که ما انجام می دهیم. آن چیزی نیست که افسران پلیس انجام” گفت: آقای o’meara.

کنفرانس مطبوعاتی در شهر نیویورک می آید بعد از یک حادثه در بوفالو در روز جمعه که در آن 75 ساله مارتین Gugino سقوط کرد و دچار ضربه به سر پس از تعامل با افسران پاکسازی میدان خارج شهرستان سالن.

تصویری از این حادثه ویروسی رفت و افسران رابرت McCabe و هارون Torgalski شد متهم درجه دوم حمله در تعطیلات آخر هفته در حال حاضر معلق شده است. خود را تعلیق چراغ 57 افسران به استعفا از تیم پاسخ اضطراری.

آقای o’meara نیست ذکر است این حادثه در اظهارات خود.

واکنش اولیه آنلاین با تمرکز بر عدم تنوع در مونتاژ جمعیت از افسران پلیس ایستاده پشت آقای o’meara و آن را بازتابی از NYPD چیزی پرسیده نیویورک نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز در توییتر.

“هر نیویورکر می توانم به شما بگویم که این گروه نگاه نمی کند نماینده NYPD در همه. اکثر NYPD گشت ماموران پلیس, سیاه, لاتین یا آسیا و آمریکا و به طور کلی نیروی در حدود 1/5 زنان است. بنابراین آنچه که در اینجا ؟ 👀,” او نوشت.

کاربران دیگر گفت: نظرات و خشم در درمان نیروی underline چرا اصلاحات در پلیس است بنابراین نیاز است.

بیانیه خود در مورد اینکه تحت درمان با احترام اعلام شد جالب توسط بسیاری به خصوص استفاده از واژه “حیوانات و اراذل و اوباش”.

یک کاربر توییتر گفت: “آقا که همه سیاه و سفید و قهوه ای مردم برای درخواست از افسران خود را.”

ادامه مطلب

بوفالو پلیس که هل سالمندان از معترضان به اتهام حمله

دو مرد به اتهام انجام 150.000 دلار سرقت در حالی که جعل هویت NYPD

AOC خواستار NYPD به defunded

NYPD رئیس زانو زده با تظاهرکنندگان و خواستار پایان دادن به شورش

تصویری را نشان می دهد افسر NYPD مورد حمله در برانکس

ماشین پلیس قوچ بروکلین جمعیت در طول جورج فلوید اعتراض

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>