‘مامان’ ستاره’ بهترین نقل قول در Coparenting: Kailyn لوری و بیشتر

تلاش یک تیم! وقتی که می آید به بالا بردن آنهایی که کمی خود را, بسیاری از نوجوانان و مادر ستاره را انتخاب کرده اند برای قرار دادن بچه های خود را برای اولین بار توسط coparenting با exes.

کار هم پس از تقسیم همیشه آسان نیست — و Jenelle Evans به طرفداران این ام تی وی نشان می دهد یک نگاه اجمالی از آن زمانی که او به نام ناتان گریفیث در توییتر در سپتامبر سال 2018 است.

“قلم یک آخر هفته با بچه های خود را به حزب دوباره” به خواندن بین خطوط نویسنده که سهام قیصر با سابق خود نوشت: در آن زمان. “در این نقطه, شما چه بگویید فرزند شما؟”

گریفیث, دوست دختر , اشلی, Lanhardtرفت به خفاش برای او نوشتن “به او بگویید چون او همیشه ‘بیمار’ شما نمی خواهد اجازه دهید او را به دیدن پدر خود را برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته. ببخشید این سفر خود را برای تولد خواهر ماه پیش برنامه ریزی شده بود و از آنجا که شما انتخاب کنید و را انتخاب کنید تعطیلات آخر هفته شما روشن آخر هفته ما.”

ایوانز پاسخ داد: “مهم نیست که چه بهانه بیرون آمدن از هر کسی دهن… کودک من احساس صدمه دیده است. پایان داستان است.”

سابق جفت تلاش کرده اند با خود coparenting قبل از. در سال 2015 Evans’ وکیل امی S. لارنسگفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری واقعیت ستاره و گریفیث شد ساخت عمدی و تلاش برای بهبود.

آنها در حال رفتن به انجام برخی از شرکت در کلاس های پدر و مادر و کار بیرون برنامه بازداشت است; به این ترتیب می توان آنها را بهترین پدر و مادر می توان آنها را برای قیصر,” او گفت: ما در زمان.

کارولینای شمالی بومی نیست, تنها , مادر OG یا نوجوانان و مادر 2 ستاره به عموم تلاش به منظور بالا بردن کودکان با exes اما بسیاری از آنها به خوبی انجام می دهند و باید نقل مکان کرد و گذشته مبارزات خود را.

نگاهی به گالری زیر برای بهترین نقل قول ها از بین Bookout, Kailyn لوری و بیشتر از costars آنها در مورد خود coparenting روابط است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>