نیروی هوایی ایالات متحده را براق جدید دریا قدرت حضور


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

روشن شده است که نیروی هوایی ایالات متحده در حال حاضر توجه خود را به عنوان یک پیاده سازی از دریای قدرت. آن دگردیسی یک چیز زیبا به صورت چاپگر برای هر غربی متمایل دریایی علاقه مندان است. در سال های اخیر زمین-بر اساس warbirds آموزش دیده اند برای شکست دادن کشتی ها در دریا, تمرین خوش آمدید جزیره redoubts و در مورد این بمب افکن ناوگان دو برابر به عنوان دقت minelayers. آخرین نشانگر امتداد این خط روند: 29 May دو B-1B Lancer (یک.k.یک. “استخوان”) بمب افکن صحنه بی پروا نمایش در ایالات متحده و متفقین airpower بیش دریای سیاه. جت های جنگنده از اوکراین و لهستان و رومانی همراهی افکن در مراحل مختلف فوق العاده خود را-طولانی-محدوده ماموریت از داکوتای جنوبی در سراسر اقیانوس اطلس به اوراسیا و برگشت.

از سخنگویان نیروهای هوایی ایالات متحده در اروپا (USAFE) فرمان فاش پس از آن که استخوان پرواز تا به حال شبیه سازی شده حمله به ناوگان دریای سیاه روسیه با AGM-158C دوربرد موشک های ضد کشتی (LRASMs) تازه علاوه بر این به امریکا armory برای آب شور جنگ. این LRASM بازیابی محدوده و قدرت ضربه زدن به دریایی آرسنال پس از سه دهه پس از جنگ سرد غفلت است. این کشنده “پرنده” می زابل اهداف بیش از پانصد مایل دور. (احتمالا بیشتر; نیروهای مسلح عادت lowball ارقام آنها تایید برای انتشار عمومی.) نه فقط در زمین-بر اساس B-1B اما حامل بر اساس U. s. Navy F/A-18 E/F سوپر هورنت هواپیمای در حال حاضر می تواند آتش LRASMs. در تمام احتمال, سطح کشتی های جنگی و توپخانه زمینی خواهد شد و حمل و نقل آنها در سال های آینده.

سخنگوی رسمی USAFE تبلیغ دریای سیاه ماموریت برای اضافه کردن “بازدارنده ارزش نه تنها برای ایالات متحده بلکه برای متحدان ما و همکاران.” دشمنان آینده است که باید اخم در مورد موشک salvos باران را نه فقط از نیروی دریایی ایالات متحده کشتی ها و یا هواپیماهای جنگی اما از زمین مبتنی بر بمب افکن است. “این قابلیت” به این نتیجه رسیدند که آزادی مطبوعات “به شدت باید در وزن” در ذهن decisionmakers در پایتخت اعم از مسکو به پکن به تهران.

که گفت این بود که بیشتر از USAFE ممکن است متوجه. پس از همه بازدارندگی است چند از توانایی امریکا در حل و فصل برای استفاده از این قابلیت هنگامی که آن را می گوید و یک آنتاگونیست باور در امریکا توانایی و حل و فصل از آن استفاده کنید. این ضرب نیست و علاوه بر این. اگر هر یک از این سه متغیر صفر است پس از آن بازدارندگی است. که هنری کیسینجر فرمول. USAFE است و گفت که LRASM-بمب افکن مسلح به نمایش در آمد توسط مبارزان تقویت ایالات متحده مبارزه با پانچ در قلمرو دریایی—از جمله در اطراف روسیه فوری حاشیه. آیا افزایش هوایی-جنگ قابلیت افزایش فرماندهان ایالات متحده’ را به استفاده از این قابلیت در عمل به منزله یک سوال قابل توجه واردات. آیا مسکو معتقد است که در آمریکا ترکیبی از توانایی و اراده است و مهم تر از همه.

اگر بمب افکن آموزش sallies مؤمنان را از ولادیمیر پوتین و حامیان او سپس کرملین ممکن است فکر می کنم دو بار قبل از گرفتن اقدامات واشنگتن خواسته به proscribe—اقدامات مانند ساخت جنگ و یا در غیر این صورت سوء استفاده از متحدان آمریکا در دریای سیاه واقع است. پوتین را می دانم که هر پانچ را مجموعه ای در حرکت یک خرد کردن کانتر.

کسانی که مواد تشکیل دهنده بازدارندگی به نوبه خود. برای اولین بار قابلیت. فرض کنید LRASM زندگی می کند تا به آن صورتحساب به عنوان یک محدوده دقت هدایت یواشکی موشک قادر به فرار از دشمن دفاع و قابل توجه از راه دور. ب-1Bs گزارش می تواند حمل تا بیست و چهار دور هر کدام. یک پرواز دو زمین می تواند یک ضربه شدید در برابر یک دشمن ناوگان—به خصوص اگر هوانورد بر آمد که ناوگان استراحت در آن moorings. پس از همه, یک کشتی افسار به اسکله نیز ممکن است یک ساختمان یک کشتی لنگر انداخته تقریبا تا. یک هدف ثابت است به یک هدف آسان برای دقت هدایت اسلحه. تا کنون USAFE را salesmanship می ایستد.

اما فکر می کنم در مورد آن. این یک چیز به زمین یک ضربه سنگین. اگر نیاز باشد می تواند نیروی هوایی ایالات متحده بمب افکن های حفظ یک مبارزه هوایی بیش از دریای سیاه از داکوتای جنوبی و یا در جای دیگر در آمریکای شمالی با توجه به فاصله و زمان پرواز درگیر و احتمال این که دشمن بازدارنده ممکن است تعامل با آنها را در امتداد راه خود را? استراتژی گورو J. C. وایلی برای تلفن های موبایل و تردید. وایلی توصیف نیروی هوایی به عنوان یک “تجمعی” فرم از جنگ است. هواپیما حمله به اهداف در سراسر نقشه. تاکتیکی درگیری نیاز نیست و به طور کلی آیا به دنبال یک دیگر در هر زمان و یا فضا. فقط نگاه در هر نقشه از ترکیب بمب افکن تهاجمی در برابر آلمان نازی به شاهد رنگ-چلپ چلوپ کردن ویژگی اثر تجمعی عملیات.

وایلی را مفهوم? Airpower تحمیل می توانید وخیم آسیب در طول زمان به عنوان آن را در برابر صنعت آلمان و نیروهای زمینی. این کار را با پوشیدن یک حریف از طریق تکه تکه حملات که مردد در خود و در عین حال گرفته شده در مجموع و تحت پیگرد قانونی قرار خستگی ناپذیر در برابر اهداف درست را اضافه کنید تا زیاد استراتژیک اثر است. یک سرمایه گذاری مانند ماه گذشته B-1B ماموریت نمی تواند تصمیم بگیرد یک درگیری در یک بعد از ظهر مگر اینکه یک شکل واحد از جنگنده می mete out واقعا قبر آسیب—به اندازه کافی برای ناتوان ساختن دشمن و یا متقاعد کردن رهبری آن را نمی تواند پیروز در یک دادگاه ملی یا متقاعد کردن رهبری آن را نمی تواند پیروز در هزینه قابل قبول است. رهبری تسلیم در چنین یورش یا به دلیل آن را باید و یا به دلیل آن تصمیم می گیرد.

ب-29s انداختن بمب اتمی در هیروشیما و ناکازاکی در سال 1945 نزدیک است که سرنوشت ساز ایده آل است. آیا یک سالوو از LRASMs برابر معمولی شلیک از روز قیامت قدر ؟

این معلوم نیست اما تردید. اگر نه, سپس در اینجا چیزی است که روشن است. پرواز از دور فرودگاه پراکنده هوایی قدرت قابل توجه در زمان و فاصله از حملات هوایی که پروازهای خود را ترک پایگاه خود را در بمب گذاری اجرا می شود و بازگشت به خانه. پراکندگی در زمان عبارت دیگر کاهش قدرت رزمی در صحنه در هر زمان داده شده. به نظر می رسد که نیروی هوایی ایالات متحده فرماندهان تصور قابل توجه ضربات است که متمرکز در فضا هدف قرار دادن اهداف فردی ، اما آیا آنها می توانند تکرار ضربات متمرکز علیه یک هدف و القاء balky دشمن به عملکرد یک سوال tacticians باید پاسخ دهد.

آهسته چکه چکه چکه از اقدام نظامی حمل کمتر جسمی و روانی تاثیر از سریع آتش رگبار گلوله.

دوم حل و فصل. حل و فصل در تعامل با ادراک از قابلیت. فرماندهان ارشد و سیاسی خود را کارشناسی ارشد مناسب تر به استفاده از یک سلاح آنها برآورد می ایستد یک فرصت خوب برای رسیدن به اثر مورد نظر آنها از سلاح ترس آنها ممکن است بی فایده. یک پرده ارزیابی B-1B/LRASM ترکیبی همراه با wargames یا وسایل دیگر بررسی سخت افزار, تاکتیک ها و استراتژی بسیار مهم است برای ایجاد اعتماد به نفس در میان decisionmakers سپرده با تعیین چه عملیات نیروی هوایی ایالات متحده و وابسته به نیروهای مشترک باید انجام.

در تمام احتمال مشترک و متحد کمپین رهبری نه فقط با آمریکا مبتنی بر بمب افکن اما هوایی و نیروهای دریایی قرار گرفته و نزدیک به احتمال زیاد صحنه های نبرد را الهام بخش اعتماد به نفس بیشتر—سفت اراده در میان کسانی که به سفارش. در وایلی شرایط چنین انتخاباتی خواهد اعتصاب تکرار متمرکز ضربات در فضا در حالی که کوتاه شدن ترجمه ، نیروهای مشترک خواهد رویکرد ایده آل از تمرکز در فضا و زمان برای حداکثر استراتژیک به دست آورید.

قابلیت و خواهد به استفاده از آن هستند مؤلفههای قدرت است. حداکثر رساندن و شما هر دو پروژه یک تصویر از dauntless قدرت.

و در نهایت باور است. رهبران متخاصم نه شما تصمیم می گیرید که آیا آنها برای پیدا کردن عامل بازدارنده تصویر شما پروژه معتبر. برای جلوگیری از حتی بیشتر عضلانی مصمم مبارز باید متقاعد کردن آن دشمن که از آن برخوردار کافی قدرت کافی در قطعنامه. که آن را می خواهد و انجام آن عامل بازدارنده تهدیدات است. اگر مسکو معتقد است که ناوگان دریای سیاه می تواند سوار شدن یک حمله هوایی آمریکا—به خصوص متناوب توهین آمیز و یا یک اعتصاب در امتداد خطوط ماه گذشته عمل اجرا و سپس رهبری ممکن است منصرف.

این یک احتمال واقعی است. رهبران روسیه درک است که دریای سیاه است که خود را “خارج نزدیک” و یا چمن خانه. که در این صورت نیروهای مسلح روسیه به رخ کشیدن ثروت از مزایای این منطقه است. زمینی هواپیما و موشک می تواند تهدید نزدیک شدن هواپیماهای متفقین و سطح نیروها و انجام این کار به صورت فله. روسیه outmatches همسایگان خود را با اقدامات نظامی. یکی از همسایه و ظاهری حریف ترکیه که عضو ناتو جدا از متحدان خود و دنج با مسکو است.

در رهبران روسیه باید در نظر استراتژیک, محیطی همراه خود را در جنوب حصار مهمان نواز در کل. آن را بیش از یک تنهاست بمب افکن ماموریت از راه دور—مهم نیست چقدر موثر—به سر و صدا مسکو خوشنودی است.

بازدارندگی خواستار اقدام هماهنگ بیش از یک حرکت تک.

جیمز هلمز است که J. C. وایلی صندلی دریایی استراتژی در جنگ نیروی دریایی ، نظرات ابراز شده در اینجا خود را به تنهایی.

تصویر: فلیکر / نیروی هوایی ایالات متحده

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>