مغلوب ساختن پیشی جستن شناور بی پایه و اساس توطئه حدود 75 سال بوفالو از معترضان تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه پیشنهاد کرد بدون شواهدی وجود دارد که 75 ساله بود که زدم به زمین توسط پلیس در بوفالو, n. y. هفته گذشته در جریان اعتراض های بیش از جورج فلوید مرگ عضو antifa و که این حادثه بود “راه اندازی شده است.”

تصویری گرفته شده در روز شنبه نشان می دهد که دو افسر هل دادن مرد, Martin Gugino, که پس از آن می افتد و ضربات پشت سر خود را در پیاده رو باعث او را به خونریزی. پلیس در ابتدا ادعا کرد Gugino افتاد. او همچنان در بیمارستان بستری جدی اما شرایط پایدار در روز دوشنبه.

در صدای جیر جیر خود را رئیس جمهور برچسبشده راست یکی آمریکا شبکه خبر.

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به 81.9 میلیون پیروان توییتر. “75 ساله مارتین Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

مارتین Gugino یک 75 ساله تظاهر کنندگان دروغ بر روی زمین پس از او راندند توسط دو بوفالو افسران پلیس در طول یک تظاهرات در روز پنج شنبه. (جیمی کوین از طریق بی بی سی)

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تکرار تئوری های توطئه گردش در حاشیه گوشه و کنار اینترنت و در OANN که ادعا کرد در هوا است که “آخرین تنش در بوفالو اداره پلیس می تواند نتیجه کاذب-پرچم تحریک سمت چپ گروه antifa.”

افسران رابرت McCabe و هارون Torgalski بودند در ابتدا به حالت تعلیق بدون پرداخت باعث ده ها تن از افسران همکار از بوفالو را Emergency Response Team واحد در اعتراض.

McCabe و Torgalski بعدها دستگیر و به اتهام حمله درجه دوم. آنها آزاد شدند بدون وثیقه.

“وجود دارد هیچ جایی برای نفرت و تقسیم در اینجا realDonaldTrump,” Rep. Brian Higgins, D-n. y. که نشان دهنده بوفالو در کنگره توییتی. “ما یک جامعه هستند که به دنبال درمان. کلمات خود را تنها به دنبال به پاره از هم جدا. متوقف شود.”

در نشست خبری روزانه در آلبانی, n. y. Gov. اندرو کومو گفت که او “منزجر” با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که این حادثه برگزار شد.

“شما فکر می کنم خون آمدن از سر صحنه?” یک برافروخته کومو گفت. “شما را دیدم سر او ضربه پیاده رو!”

Gugino وکیل به نام رئیس جمهور پیشنهادات “تاریک و خطرناک و نادرست است.”

“هیچ کس از اجرای قانون کرده است و حتی پیشنهاد هر چیزی در غیر این صورت” کلی Zarcone در بیانیه ای گفت. “بنابراین ما در از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست اتهامات علیه او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به ترویج بی پایه و اساس توطئه از توییتر خود قرار گرفتن.

رئیس جمهور به تازگی درو شدید مقاومت پس از او بارها و بارها پیشنهاد بدون شواهدی وجود دارد که میزبان MSNBC جو Scarborough باید بررسی شود در مرگ یک زن جوان که پس از سقوط او در کنگره دفتر تقریبا از دو دهه پیش. یک معاینه پزشکی حکم مرگ او یک تصادف انعقاد او تا به حال یک بیماری قلبی تشخیص داده نشده.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • کاخ سفید: مذاکرات با پاکسازی معترضان برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op

  • Sharpton مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس عکس op در جورج فلوید یادبود

  • اوباما به جورج فلوید معترضان: کانال ‘موجه خشم به عمل

  • مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب قطره در میان جورج فلوید تظاهرات سنجی نشان می دهد

  • اخبار یاهو نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها می گویند تهمت است ‘نژادپرستانه’ و می خواهید او را برای جلوگیری از به tweeting

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>