مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش می خواستند خود را به آتش وزیر دفاع پس از او شکست با رئیس جمهور بیش از ارسال نیروهای نظامی به سرکوب تظاهرات

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود با وزیر دفاع علامت Esper پس از Esper عموم تقسیم با او در ارسال فعال-وظیفه ما سربازان به زور سرکوب اعتراضات وال استریت ژورنال در گزارش روز سه شنبه.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد به “استقرار نظامی ایالات متحده” برای سرکوب تظاهرات و ناآرامی در سراسر کشور را در آستانه روز یادبود مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

  • Esper شکست با رئیس جمهور در روز چهارشنبه ابتلا به کاخ سفید خاموش نگهبان در پنتاگون خبر مطبوعاتی که در آن او به ابراز مخالفت با ما ارسال نیروهای خود را به شهرهای آمریکا برای مقابله با ناآرامی های مدنی.

  • تهمت بود خشم Esper سخنان روز شنبه و به شدت به انتقاد از او در کاخ سفید یک دولت رسمی نیویورک تایمز گفت.

  • او بعد از مشورت مشاوران در مورد اینکه آیا او باید آتش Esper و Esper همچنین بنا به گزارش شروع به آماده شدن نامه استعفای خود را در بخشی به دلیل اختلاف نظر با مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

esper مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وزیر دفاع علامت Esper.

کارولین Kaster / آسوشیتد پرس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود تا خشم وزیر دفاع علامت Esper عمومی مخالفت خود را پیشنهاد ارسال نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به زانو در آوردن تظاهرات که او در آستانه شلیک Esper وال استریت ژورنال گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد به “استقرار نظامی ایالات متحده” در پاسخ به اعتراضات و ناآرامی در پایتخت کشور و در جای دیگر در آستانه روز یادبود مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که اگر در یک شهرستان و یا دولت نتواند به عمل “سپس من را از استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را” نشان می دهد که او ممکن است استناد قیام کنند.

Esper شکست با رئیس جمهور در روز چهارشنبه ابتلا به کاخ سفید خاموش نگهبان در پنتاگون در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او ابراز مخالفت با قیام و عمل ارسال فعال-سربازان وظیفه به شهرهای آمریکا برای مبارزه با نا آرامی.

“من همیشه اعتقاد داشته اند و همچنان به این باور است که گارد ملی است بهترین راه حل مناسب برای انجام حمایت داخلی به مقامات مدنی در این شرایط در حمایت از اجرای قانون محلی” Esper گفت: در پنتاگون روز چهارشنبه.

“گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط” او گفت:. “ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر. من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند.”

او نیز رفت و برگشت خود را تعيين شهرهای آمریکا به عنوان یک “جنگ فضایی” به سلطه, زبان رئیس جمهور نیز هفته گذشته و فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در یک کلیسا و پرقدرت حذف معترضان از Washington DC, پارک ساخته شده است که که ممکن است.

وی این اظهارات را نمی شد به خوبی دریافت در کاخ سفید که در آن مقامات بالا شدند “خوشحال” با دبیر سی ان ان گزارش داد در آن زمان با استناد به چند نفر آشنا با این موضوع.

کاخ سفید نا امید شده و با Esper تمایل به رفتن پیام او و عدم شور و شوق برای رئیس جمهور, سیاست, سی ان ان گفت:. تهمت بود خشم Esper سخنان روز شنبه و به شدت به انتقاد از او در کاخ سفید یک دولت رسمی نیویورک تایمز گفت در هفته گذشته.

پرسید: در بعد از ظهر چهارشنبه در صورتی که رئیس جمهور تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در Esper مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: “همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper.”

چند روز بعد او را دنبال کرد تا با زنگ تایید کرد و گفت “رئیس جمهور تهمت همچنان با اعتماد به نفس در کار Esper. وزیر Esper بوده است در تامین امنیت ملت ما را در خیابان ها و حصول اطمینان از آمریکایی ها باید آرامش و اعتماد به نفس در امنیت مکان خود را از کسب و کار, مکان های عبادت و خانه های خود.”

با توجه به وال استریت ژورنال تهمت مشورت چند مشاوران بخواهید نظر خود را از مخالفت با Esper بود و قصد اخراج او را. Esper است مغلوب ساختن پیشی جستن چهارمین وزیر دفاع از رئیس جمهور در سال 2017.

Esper در همین حال نیز آگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم با او و شروع به آماده شدن برای استعفا, در بخشی به دلیل مخالفت خود را بیش از نقش نظامی آمریکا در این مجله گفت.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>