ما می بیند نمودار coronavirus موارد به ظاهر بی پایان فلات

AFP/استفانی کیت/فایل

واشنگتن: زمانی که اپیدیولوژی صحبت در مورد “مسطح منحنی” آنها احتمالا معنی آن این است: به ما ضربه اوج خود coronavirus caseload در مارس اما از آن زمان نمودار شده است در ظاهر بی پایان فلات.

که بر خلاف چند سخت-آمار کشورهایی که با موفقیت تحت فشار قرار دادند پایین خود تعداد موارد جدید از جمله اسپانیا و ایتالیا که در حال حاضر بل به شکل منحنی.

کارشناسان می گویند طولانی مدت در طبیعت از ما اپیدمی ناشی از تاثیر تجمعی منطقه ای شیوع بیماری به عنوان ویروس است که آغاز شده و عمدتا در سواحل و در شهرهای بزرگ به سمت داخل حرکت می کند.

لایه لایه در بالای که در اثر بلند کردن اجسام مستندات در بخش هایی از کشور که در حال تجربه افزایش موارد نیز به مرور در انطباق اجتماعی با فاصله دستورالعمل به دلیل مشکلات اقتصادی و در برخی موارد باور است که تهدید اغراق شده است.

“آمریکا یک کشور بزرگ هر دو در جغرافیا و جمعیت و این ویروس در مراحل مختلف در نقاط مختلف کشور” تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: AFP.

ما شاهد بیش از 35 ، 000 مورد جدید برای چندین روز در ماه آوریل است. در حالی که این رقم کاهش یافته است, آن را هنوز هم بیش از 20 ، 000 به طور منظم در روزهای اخیر.

در مقابل, ایتالیا شد به طور منظم به هدف قرار دادن بیش از 5000 مورد در هر روز در ماه مارس است اما در حال حاضر تجربه ارقام در پایین صدها نفر.

“ما به سرعت عمل و قوی به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس از ابتدا و اطلاعات نشان می دهد که این سفر از اولیه نقاط همراه عمده مسیرهای حمل و نقل به دیگر مناطق شهری و روستایی” اضافه شده فریدن در حال حاضر مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی حل برای صرفه جویی در زندگی می کند.

به شوخ طبعی: سواحل شرق ایالات نیویورک و نیوجرسی و ماساچوست حدود 50 درصد از همه موارد تا حدود یک ماه یا بیشتر پیش — اما در حال حاضر geographic رد پای از ما اپیدمی منتقل شده به غرب میانه و جنوب شرقی از جمله فلوریدا.

هنوز هم به اندازه کافی تست

یکی دیگر از کلید مشکل گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز است که ایالات متحده هنوز هم به اندازه کافی تست, تماس, ردیابی و جداسازی.

پس از آمدن دیر به تست حزب — به دلایل اعم از مسائل فنی به موانع نظارتی — ما در حال حاضر انجام شده بیشتر COVID-19 آزمون بیش از هر کشور دیگر.

و حتی آن را دارای یکی از بالاترین سرانه نرخ هر کشور از 62 در هر 1000 نفر با توجه به وب سایت ourworldindata.org — بهتر از آلمان (52 هر 1000) و کره جنوبی (20 ازای هر 1000 نفر).

اما با توجه به Nuzzo این اعداد گمراه کننده هستند زیرا “مقدار تست که یک کشور باید انجام دهید باید کوچک به اندازه آن بیماری همه گیر.

“ایالات متحده دارای بزرگترین اپیدمی در جهان پس بدیهی است که ما نیاز به انجام یک تست بسیار بیشتری نسبت به هر کشور دیگر.”

برای دانشگاه جانز هاپکینز مهم تر متریک است رای مثبت — است که از تمام تست های انجام شده چگونه بسیاری از برگشت مثبت برای COVID-19.

همانطور که از ژوئن 7, ما تا به حال به طور متوسط روزانه مثبت نرخ 14 درصد و بالاتر از سازمان بهداشت جهانی (WHO) دستورالعمل از 5 درصد بیش از دو هفته قبل از اجتماعی فاصله دستورالعمل باید آرام باشد.

در مقابل آلمان که تست شده به مراتب کمتر از افراد جامعه در رابطه با آن یک رای مثبت از 5 درصد است.

رفتار اجتماعی

حتی اگر تست شد مدرج تا انجام آزمون از خود را می کند خوب بسیار کمی بدون گام های بعدی — پیدا کردن که در معرض شد و سپس درخواست از آنها برای منزوی کردن.

در اینجا نیز بیش از حد بسیاری از ایالات آمریکا در حال عقب مانده محزون می خوانی ،

تگزاس که در حال تجربه افزایش موارد پس از آرامش آن مستند است و یک مورد در نقطه است. دولت هدفمند استخدام متوسط 4,000 ردیاب ژوئن اما با توجه به محلی گزارش است که هنوز هم بیش از یک هزار خجالتی حتی این هدف است.

انتخاب کردن در برنامه بر اساس تلاش شده است با به دست آوردن زمین.

پس وجود این واقعیت است که برخی از مردم در حال رشد خسته از مستندات در حالی که دیگران ندارند اقتصادی لوکس بودن قادر به ماندن در خانه برای مدت طولانی.

دولت ارسال می شود برخی از 160 میلیون آمریکایی تنها یک محرک چک تا 1200 $در ماه آوریل است اما روشن نیست که آیا بیشتر خواهد شد در آینده.

هنوز هم دیگران به خصوص در اصطلاح ایالت های جمهوری خواه تحت رهبری باید chafed تحت محدودیت ها و ماسک-پوشیدن دستورالعمل که آنها را به عنوان توهین به آزادی های شخصی خود را.

“ما در نوع روی افراطی از آزادی فردی طرف” Sten Vermund رئیس دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی گفت: AFP.

بخشی از این است که با مخلوط پیام از رهبران جمهوری خواه از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Nuzzo.

“ما تا به حال در بالاترین سطح سیاسی یک ادعا این است که یک وضعیت که پر از شکوفه و این که شاید برخی از محافظ رفتارهای لازم نیست,” او گفت:.

اخیرا ده ها هزار نفر از مردم در سراسر کشور به خیابان آمده اند در اعتراض به کشتار در گزارشی مرد توسط پلیس, خطر عفونت کرونا ويروسی برای نشان دادن در برابر سلامت عمومی را تهدید racialised خشونت دولتی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>