‘Vanderpump قوانین’ بازیگران بزرگترین رسوایی و مجادلات

بازیگران Vanderpump قوانین هیچ غریبه ای به بحث.

کارکنان Lisa Vanderpump‘در غرب هالیوود رستوران سور ساخته شده خود را به نمایش براوو در سال 2013 به عنوان بخشی از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز spinoff. فصل 1 بازیگران شامل Vanderpump, Stassi شرودر, Jax تیلور کتی Maloney, تام Sandoval, کریستن Doute و Scheana Shay.

توسط فصل 3 تام شوارتز, Ariana Madix و جیمز کندی بودند تمام وقت اعضای بازیگران. لالا کنت, ایمان Stowers و بریتنی Cartwright ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در فصل 4.

پس از هفت فصل موفق به براوو سری اضافه شده چندین جدید بازیگران اعضا — Dayna Kathan حداکثر Boyens برت Caprioni English داو و Charli برنت — برای فصل 8. Kenndey دوست دختر Raquel Leviss, و شرودر را نامزد کمال کلارک نیز ارتقا یافت. طرفداران نشان می دهد اما سریع به اشاره است که این اضافات جدید آدرس نیست عدم تنوع در بازیگران.

به عنوان فصل 8 پیچیده شده Stowers که او ساخته شده نهایی ظاهر در فصل 6 برتر پس از کلمه من که او تا به حال یک امر با تیلور صحبت کردن در مورد ناعادلانه رفتار با سابق costars.

“من نشان می دهد با همه سفید بازیگران. من تنها فرد سیاه و سفید را در نشان می دهد … این شد” Stowers گفت Floribama ساحل‘s Candace برنج از طریق Instagram Live در ماه ژوئن سال 2020 است. “من احساس می کردم که بعد از دوست خود چیزی است که ما هر دو درگیر شدند که در [Jax است] انجام می شود مثل یک هزار بار آنها می خواستند برای حمله به من به جای او. آنها می خواستند برای حمله حمله حمله حمله حمله. من اشتباه من این بود که, تماس با من, نام, گفته, موهای من پوشک که عجیب و غریب است بیرون آمدن از دهان خود را.”

سابق SURver رفت تا نشان دهد که شرودر و Doute سعی کردم به نوبه خود در به پلیس برای جرایم او مرتکب نشده.

“وجود دارد این مقاله در ایمیل های روزانه که در آن وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار ، آن را عجیب و غریب عکس, به طوری که او نگاه بسیار روشن پوست بود و این متفاوت, عجیب و غریب, خالکوبی. آنها به نمایش گذاشت و من حدس می زنم این زن به سرقت از مردم است. و آنها به نام پلیس و گفت: از آن من بود” Stowers به یاد می آورد در آن زمان است. “این فقط خنده دار است زیرا آنها فکر می کردند این بود که من به خاطر آن بود که یک زن با یک بافت. به طوری که آنها فقط فرض بر آن خواهد بود و آنها به نام پلیس در من است.”

به عنوان یک نتیجه شرودر و Doute از کار اخراج شدند از نشان می دهد. منابع گفت: ما در آن زمان که costars آنها شگفت زده شدند با این حرکت که به آنها آموخته شده در مورد آنلاین.

“بقیه بازیگران است فقط پیدا کردن اخبار در مورد اخراج. آنها شوکه شده” یک منبع گفت. “هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای به بازیگران مورد برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری برای فصل آینده است.”

در حالی که شرودر نظرات در مورد Stowers او را به سبب از دست دادن کار خود را از این حادثه بود که به سختی اولین بار او عناوین ساخته شده برای او-دوربین اظهارات و او تنها هنرمندی است که صادر شده عذرخواهی در گذشته است.

حرکت را از طریق یک روکش از بزرگترین Vanderpump قوانین مجادلات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>