Arie Luyendyk جونیور میگه لیسانس مفهوم ‘به سختی کار می کند برای پیدا کردن عشق

همه برای دوربین ؟ Arie Luyendyk جونیور فکر می کند که می توان آن را دشوار است به نوبه خود یک showmance به یک زندگی واقعی عاشقانه در لیسانس به دلیل نشان می دهد مفهوم غیر معمول.

“این چنین دشوار است — من از آنها بدم میاید به آن تماس بگیرید, روند — اما آن است که یک مشکل نشان دادن لیسانس آلوم 38 گفت: یکشنبه, ژوئن 10 قسمت از “زن و شوهر چیزهایی که با شان و اندرو” پادکست. “و احتمالا به همین دلیل شما پیدا کنید که بسیاری از مردم را ندارد به این دلیل است که آن را فقط تا مالیات عاطفی است.”

Arie Luyendyk Jr Says Bachelor Concept Barely Works Finding Love
Arie Luyendyk جونیور Mediapunch/شاتر

او افزود: “این درست مانند آن است نه طبیعی به دو نفر که شما [را] در پایان و پس از آن باید برای شکستن تا با یک نفر و مشغول به فرد دیگری بعد از یک ساعت. این خیلی عجیب و غریب است. آن را مانند هیچ جای تعجب آن را به سختی کار می کند.”

اما Luyendyk جونیور به طور کامل به نوشتن نشان می دهد فرمول برای پیدا کردن عشق. راننده خودرو مسابقه ای به ملاقات همسرش لورن برنهامدر فصل 22 از لیسانس. هلند بومی گفت که این احساس “کمی از سرنوشت” که آنها آمدند با هم در نشان می دهد اما نشان داد که او مطمئن بود در ابتدا که 28 ساله ویرجینیا بومی در واقع او را دوست داشتم.

“من فکر نمی کنم او بود که به من تمام آغاز نشان می دهد, بنابراین من از نوع دیگر اجازه توسعه روابط و سپس آن را به سمت پایان و من مانند” آه دنگ! در واقع او واقعا مرا دوست دارد,'” او به یاد می آورد. “و سپس آن را فقط مانند رابطه ما رفت تا در اواخر که کل لیسانس جهان است که به همین دلیل در پایان یک کمی مخلوط کنید.”

Burnham, که همچنین به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در پادکست گفت که آن را “طول می کشد زمان برای ساخت اعتماد” با فرد دیگری اضافه کرد که “این خیلی سخت به انجام است که در چنین یک مقدار کوتاه از زمان.”

Arie Luyendyk Jr Says Bachelor Concept Barely Works Finding Love
Arie Luyendyk جونیور و لورن برنهام در ‘کارشناسی’. پل هبرت/ABC

Luyendyk جونیور احساس فشار هنگامی که او تنگ کردن نهایی خود را در دو فصل خود را به برنهام و Becca Kufrinبه او داد نهایی خود را افزایش یافت. با این حال او تغییر ذهن خود را و رفت و برگشت به خود, runner-up, Burnham.

سابق ABC شخصیت گفت: ما هفته در ماه مه که یک لیسانس منجر شود کار آسانی نیست.

“و من باید بگویم به عنوان یک لیسانس من احساس می کنم مثل شما تقریبا راه اندازی برای شکست او گفت:” در آن زمان است. “آن را مانند یک دستور غذا برای فاجعه است. بنابراین اگر وجود دارد طبیعی است که پایان خوشی یک Sean Lowe, کاترین [Giudici] پایان شما تقریبا شگفت زده کرد.”

اگر چه Luyendyk جونیور بود شروع سنگی در کارشناسیاو در نهایت در بر داشت خود پایان خوش با برنهام. زن و شوهر مشغول شدم در سال 2018 و یک سال بعد در هاوایی در ماه ژانویه 2019. آنها استقبال خود را برای اولین بار دختر, Alessi, در مارس 2019.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de