انگلیسی-پاکستانی راننده تاکسی که با آن مواجه حمله نژادپرستانه در لندن خوشحال با پشتیبانی جهانی

“من به او گفتم دوباره و دوباره که من آپلود ویدیو در Facebook و جهان را ببینید صورت خود را, اما او به من گفت که او اهمیتی نمی دهند اگر خود را نژادپرستانه سوء استفاده شناخته شده بود به جهان” عابد مصطفی گفت. اخبار/از طریق نویسنده

لندن: بریتانیا-پاکستان راننده تاکسی عابد مصطفی که دچار سوء استفاده نژادپرستانه توسط یکی از مسافران است تشکر از جامعه جهانی برای حمایت از او و قدردانی خود را آرام پاسخ.

تصویری از حمله نژادپرستانه در توییتر است که تا کنون مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار. این نشان می دهد که سفید مرد مسافر گفت: “این انگلستان ما ضربه شما را از [explective] آب.. شما فکر می کنم شما چیزی خاص — پاکستان ؟ جای تعجب نیست که سرخپوستان در حال بمب گذاری به شما”.

52 ساله مسافری که در حال حاضر دستگیر شده بود پرتاب Islamophobic نژادپرستانه و نقض حقوق بشر در Abid مصطفی که با آرامش وضعیت به کار گرفته و به او هشدار داده است که او را آپلود ویدئو در رسانه های اجتماعی.

روشن بود از حمله به تصویری که مسافر به درستی به رسمیت شناخته شده عابد مصطفی به عنوان یک پاکستانی و مسلمان و سپس راه اندازی شد حمله لفظی.

صحبت کردن به اخبارمصطفی توصیف این حادثه در کلیت. “من درخواست مسافر به نشستن در صندلی عقب با توجه به اجتماعی فاصله اما مسافر به من گفت که او نمی خواهد انجام این کار از من نیست که یک محافظ صفحه نمایش,” او گفت:.

او برجسته چگونه با داشتن یک محافظ صفحه نمایش بود لازم نیست به عنوان در هر دستورالعمل در انگلستان است. او مجاز مسافر به نشستن در صندلی جلو بود اما شفاهی حمله بر ملیت و مذهب.

در این میان از سوار شدن او توضیح داد که او تا به حال حتی متوقف تاکسی خود و ارائه به سفارش یکی دیگر از کابین برای مسافر اما دومی همچنان با سوء استفاده از سخنرانی دراز وشدیداللحن. حتی پس از او مطلع شد دوربین رو او را متوقف کند.

“من به او گفتم دوباره و دوباره که من آپلود ویدیو در Facebook و جهان را ببینید صورت خود را, اما او به من گفت که او اهمیتی نمی دهند اگر خود را نژادپرستانه سوء استفاده شناخته شده بود به جهان” راننده گفت:.

“نه هر مسافری اشتباه است و نه هر راننده مناسب است. هر کسی می تواند اشتباه است. توصیه من به همه شوراها در انگلستان به یک دوربین اجباری برای رانندگان است.”

مصطفی درخواست شورا برای اطمینان از دوربین ها در تاکسی ها برای حفاظت از رانندگان و مسافران به طور یکسان. “من با تشکر از همه انگلستان روزنامه نگاران به خصوص Jemima خان که در ستایش من در زبان اردو.

“آن را یک ماده از غرور و افتخار برای من است که من به عنوان یک پاکستانی. من خوش شانس هستم که به من این شانس را به نمایندگی از جامعه من مثبت است.”

او به شدت در پاسخ به مسافر مصطفی اشاره کرد مجوز خود را ممکن است لغو شود و مردم ممکن است تصور می کردند که او آمر.

“من می خواهم برای رفتن به دادگاه به اثبات من شواهد. صبر خرس های میوه و به این دلیل است که از این صبر خدا به من کمک کرد. تمام جهان است ستایش من صبر من بسیار سپاسگزار برای حمایت از من دریافت کرده اند.”

مصطفی متعهد به خدمت خود را به مسافران مطلوب و به بازی نقش خود را در پل زدن شکاف بین اقوام مختلف در انگلستان است. وی با بیان قدردانی خود را به مردم از همه ملیت ها و ادیان که مطرح شده یک صدا در برابر سوء استفاده نژادپرستانه او مواجه شده است.

“پیام من به دیگر رانندگان تاکسی است که آنها باید انجام شغل خود را با توجه به استانداردهای حرفه ای ما. انشالله ما موفق خواهد بود اگر ما آرام باقی می ماند در میان هرج و مرج است.”

پیش از این همسر سابق نخست وزیر Imran Khan, Jemima زرگر بود نیز تقدیر به راننده برای حفظ آرامش در هنگام حادثه.

“Shabash [جلال] & توجه به این پاکستانی-انگلیسی راننده تاکسی نگه داشتن خود را خنک و در صورت غیر قابل بیان نژادپرستانه سوء استفاده از یک چیز عجیب و غریب قاتل” او تا به حال نوشته شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de