چین انجام در مقیاس بزرگ دریل در آخرین مرحله نهایی مسابقات با هند


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

این هفته چین و هند توافق کردند که به “حل و فصل مسالمت آمیز” خود را در مرز تنش در هیمالیا از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال. این پس از مردم چین ارتش آزادی (PLA) انجام مقیاس بزرگ مته برای بررسی آمادگی خود در مرز با هند است. در طول مانور عملیات هزاران نفر از PLA چتربازان همراه با خودروهای زرهی انجام تمرین در ارتفاع بالا شمال غربی منطقه مرکزی چین هوبئی.

روند تکمیل شد فقط در چند ساعت بود اما آخرین صابر-قدرت نمایی در منطقه و به منظور نشان دادن چین توانایی به سرعت تقویت مرز خود را دفاع. فیلم شبانه روزی نیروهای نظامی هواپیما و قطار در پیش از تمرینات پخش شد در دولت پخش دوربین مدار بسته در شنبه همان روز بالا ژنرال از چین و هند برگزار شد در Moldo بر طرف چینی از بینام و مرزی است که شناخته شده است به عنوان خط کنترل واقعی (لاک).

با توجه به انتشار از وزارت امور خارجی هر دو طرف را حفظ ارتباطات و نشست صمیمی و فضای مثبت.

“هر دو طرف توافق کردند که به صورت مسالمت آمیز حل و فصل اوضاع در مناطق مرزی مطابق با موافقت نامه های دو جانبه و در نظر داشتن توافق بین رهبران که صلح و آرامش در هند-چین در مناطق مرزی ضروری است به صورت کلی توسعه روابط دوجانبه” اشاره کرد.

در این سال نشانه هفتادمین سالگرد تأسیس روابط دیپلماتیک بین دو کشور و در حالی که هر دو طرف متعهد شده اند برای ادامه نظامی و دیپلماتیک درگیری چیزهایی نیست همیشه خیلی صمیمی. تنش در حال رشد همراه آنچه که یکی از طولانی ترین مرزهای زمینی و هر دو دهلی نو و پکن را متهم دیگر تجاوز به لاک زدن.

هندی, تحلیلگر امور راهبردی Shishir گوپتا در یک قطعه برای Hindustan Times, پیشنهاد PLA این مانور بخشی از یک “pys-ops” کمپین است که می تواند منجر به سرخوردگی در میان مردم است. او افزود: “این کاملا آشکار است که این قطعنامه از موضع فعلی در شرق لاداخ نیاز به یک سری از درگیری با گام به گام در هر زمان اگر در همه. با توجه به سنگین استقرار در هر دو طرف هر طرف را نگاه امتیازاتی از دیگر قبل از وضع موجود حول و حوش دوباره بازسازی شده است.”

چین شده است به طور فزاینده ای پخش چنین نمایش قدرت است.

گروه از تانک و دیگر وسایل نقلیه زره پوش متصل به 76th گروه ارتش تحت PLA غربی تئاتر فرماندهی قبلا انجام از راه دور مانور در مارس 14.

هزاران نفر از سربازان از هر دو کشور چین و هند قفل شده در یک بن بست برای بهتر بخشی از یک ماه. در میان مداوم مسائل استراتژیک جاده را از طریق Galwan ولی در Ladkh که هند شده است ساختمان – یک حرکت مخالف با چین است.

در حالی که رسانه های غربی اغلب به تصویر می کشد مناقشه کشمیر به عنوان فقط یک بین هند و پاکستان و چین و همچنین کنترل برخی از 17 درصد از خاک است. این لاک وجود داشته است از سال 1962 زمانی که جهان دو پرجمعیت ترین کشور به جنگ رفت در یک جفت از دور افتاده کوهستانی مناطق مرزی. در کمتر از یک ماه چین پرداخته هند ویرانگر شکست که باعث بازگشت نیروهای هند و در تمام جبهه ها.

میراث 1962 طنین انداز در هر دو کشور به این روز است.

هند به مراتب کاهش یافته است پشت چین های نظامی اما امروز هر دو کشور سهم outsized جاه طلبی به یک “قدرت بزرگ” در آسیا—اگر نه قدرتمند ترین. چین و هند به ترتیب بیشترین و دوم-بزرگترین ارتش در قاره و بالاترین و دوم-بالاترین دفاع از بودجه. هر دو بزرگ داخلی صنایع دفاع نیز هست.

در حال حاضر کولر سران غالب اند اما فقط به عنوان به هند و پاکستان همچنان به صورت یک دیگر در منطقه, بنابراین بیش از حد خواهد هند و چین است. در حالی که چنین جنگ های آینده می تواند فاجعه آمیز برای دهلی نو از آن می تواند به همان اندازه مخرب برای پکن—که یکی از جهان بهترین خواهد بود برای اطمینان از آن است که اجتناب شود.

پیتر Suciu است میشیگان مبتنی بر نویسنده است که به کمک بیش از چهار ده مجلات و روزنامه ها و وب سایت ها. او نویسنده چندین کتاب در مورد نظامی روسری از جمله گالری نظامی ارایش مو که در دسترس است در Amazon.com.

تصویر: ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>