Coronavirus بحران: PM عمران ارائه می دهد برای به اشتراک گذاشتن پول نقد برنامه انتقال با هند


نخست وزیر عمران خان پیشنهاد کرده است برای کمک به همسایه هند برای کمک به غلبه بر آن coronavirus بحران گفت که او مایل به اشتراک گذاشتن پاکستان موفق Ehsaas برنامه است که نقدی-انتقال برنامه ها برای نیازمندان است.

های خبری گزارش مدعی است که 34 درصد از خانوار در سراسر هند قادر خواهد بود برای زنده ماندن بیش از یک هفته بدون اضافه کردن (اضافی) کمک” نخست وزیر گفت: “من آماده هستم تا برای ارائه کمک و به اشتراک گذاری موفق ما, نقدی, انتقال پروژسترون مورد تحسین قرار گرفته در سطح بین المللی برای رسیدن به آن و شفافیت با هند”.

توصیف این برنامه در دیگر صدای جیر جیر نخست وزیر گفت که دولت پاکستان تا به حال با موفقیت منتقل شده بیش از Rs100 میلیارد به 10 میلیون خانواده.

“دولت ما با موفقیت منتقل Rs120 میلیارد دلار در 9 هفته به بیش از 10 میلیون خانواده در یک شیوه ای شفاف برای مقابله با COVID19 خرید اینترنتی در ضعیف است.”

در ماه آوریل دولت پاکستان آغاز توزیع coronavirus بودجه امداد به نیازمندان بسیار در انتظار گام affectees از این مستند که پس از آن اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

به گفته دکتر Sania Nishtar که مسئول برنامه 12 میلیون خانواده را دریافت Rs12,000 هر یک تحت ابتکار عمل. بودجه Rs144 میلیارد تصویب شد برای این طرح به گفته دکتر Nishtar.

اقتصاد هند در ‘وخیم’ تنگه

یک گزارش منتشر شده در روز سه شنبه توسط دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون گفت که اقتصاد هند در “وخیم” تنگه به عنوان یک مستند برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus منجر به عظیم اکثریت خانواده ها دچار کاهش درآمد.

این کشور — که با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه داشبورد هفتم در فهرست کشورهایی با بیشترین عفونت از ژوئن 8 — به تازگی تمدید آن مستند را از طریق 30 ژوئن — اما تنها در مهار مناطق.

دولت هند تاکنون پرده برداری از سه محرک برنامه ها به ارزش در مجموع تقریبا در INR21 تریلیون از جمله نقدینگی بسته به ارزش INR7.2 تریلیون دلار از این کشور بانک مرکزی اعلام کرد قبل از coronavirus.

در این گزارش اشاره کرد که “هند تولید ناخالص داخلی رشد کمترین در 11 سال در 3.1% [در آخرین سه ماهه] است و انتظار می رود قرارداد 6.8% در سال مالی جاری”.

“این پریشانی اقتصادی در هند ناشی از این مستند وخیم است. نزدیک به 84 درصد از خانواده ها شاهد کاهش در درآمد از مستند آغاز شد با توجه به یک مطالعه اخیر توسط کارشناسان در دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه شیکاگو و بر اساس بمبئی-مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE),” مدرسه Wharton گزارش اعلام کرد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>